• Zdzisław Kręcina
  Teraz już nie ma żadnych wątpliwości. Proces rozbrajania Korei Północnej 30 lat temu rozpoczął Zdzisław Kręcina. Na dowód tego były sekretarz PZPN wrzucił do internetu wymowne zdjęcie.
 • Zdzisław Kręcina
  Były działacz Polskiego Związku Piłki Nożnej wszedł w świat mediów społecznościowych. Zdzisław Kręcina założył konto na Twitterze. "Po doświadczeniach w AWF, PZPN, UEFA i FIFA czas na niezależny komentarz" - napisał na swoim profilu.
 • Michał Listkiewicz, Zdzisław Kręcina, Eugeniusz Kolator
  Sąd Rejonowy dla Łodzi-Widzewa uniewinnił w piątek b. działaczy PZPN i Widzewa Łódź w procesie dotyczącym niegospodarności Związku i działania na szkodę wierzycieli piłkarskiej spółki Widzew Łódź. Wyrok w tej sprawie jest nieprawomocny.
 • Zdzisław Kręcina
  Zdzisław Kręcina nie pracuje już w PZPN, ale nie daje o sobie zapomnieć. Piłkarscy działacze znani są z tego, że za kołnierz nie wylewają. Potwierdza to niejako były sekretarz generalny Związku jednak jednocześnie podkreśla, że 95 procent alkoholu w życiu wypił służbowo.
 • Grzegorz Lato
  Koniec Grzegorza Laty na stanowisku szefa PZPN. Wielu kibiców czekało na tę chwilę i nie ukrywało swojego negatywnego stosunku do piłkarskiej centrali i samego Laty. Wielu twierdziło także, że przez styl prezesowania rozmienił swoją piłkarską legendę na drobne. Plusy? Z pewnością udana organizacja turnieju Euro 2012 oraz znaczna poprawa sytuacji finansowej związku. Plusy jednak z pewnością nie przysłaniają minusów. Do klasyki przeszły już także niektóre z wypowiedzi prezesa PZPN.
 • Zbigniew Boniek
  Nie ma dnia, by kandydaci na prezesa PZPN nie rozmawiali z przedstawicielami klubów ekstraklasy czy pierwszej ligi albo wojewódzkich związków piłki nożnej. Każdy z nich jest w drodze, a kampania wkracza na ostatnią prostą. Wybory - 26 października.
 • Izabella Łukomska-Pyżalska
  Zdzisław Kręcina nie miał problemów ze zdobyciem wymaganego poparcia, by móc wystartować w wyborach na prezesa PZPN. Jeden z głosów otrzymał od pani prezes Warty Poznań. Dlaczego Izabella Łukomska-Pyżalska poparła skompromitowanego działacza?
 • Zdzisław Kręcina
  Zdzisław Kręcina raczej nie ma szans na wygranie wyścigu do fotela prezesa PZPN. Ale to właśnie były sekretarz generalny związku może zdecydować o tym kto zostanie nowym szefem polskiej piłki. O tym, kto zastąpi na tym stanowisku Grzegorza Latę, zdecyduje... jeden z nich. Konkretnie Zdzisław Kręcina - czytamy w "Fakcie".
 • Agnieszka Olejkowska
  Rzeczniczka prasowa Polskiego Związku Piłki Nożnej Agnieszka Olejkowska poinformowała, że lista kandydatów na prezesa związku zostanie ujawniona dopiero w czwartek. Termin zgłaszania nazwisk mija o północy z wtorku na środę.
 • Roman Kosecki
  Nie Zbigniew Boniek, a Roman Kosecki jest faworytem w wyścigu do fotela prezesa PZPN. Związkowi działacze widza w nim człowieka kompromisu, który może pomóc zakończyć wojnę z rządem. Ku niemu też skłaniają się kluby, które boją się, że Boniek nie dotrzyma wszystkich wyborczych obietnic.