• Jan Tomaszewski
  Jeśli sąd apelacyjny podtrzyma ten wyrok, nie będę miał wyjścia, jak przestać kopać się z koniem. Od tej pory usłyszycie ode mnie tylko, że PZPN to najwspanialszy związek - deklaruje Jan Tomaszewski po przegranym procesie z Franciszkiem Smudą.
 • Grzegorz Lato
  Idziemy w dobrym kierunku. Franciszek Smuda zostawił nowemu selekcjonerowi ułożony zespół - powiedział w Estonii prezes PZPN Grzegorz Lato. W środę w Tallinnie polscy piłkarze rozegrają z gospodarzami pierwszy mecz pod wodzą Waldemara Fornalika.
 • Waldemar Fornalik
  Zarząd PZPN wybrał. Nowym trenerem reprezentacji Polski został dotychczasowy szkoleniowiec Ruchu Chorzów Waldemar Fornalik. Pod uwagę brane były jeszcze dwa nazwiska: Jacka Zielińskiego i Jerzego Engela, którzy jednak nie zyskali aprobaty zarządu.
 • Grzegorz Lato
  Prezes PZPN Grzegorz Lato ogłosi dziś o godzinie 14 nazwisko selekcjonera reprezentacji Polski. Zarząd piłkarskiej centrali na specjalnym posiedzeniu w Warszawie dokona wyboru spośród trzech kandydatów.
 • Jan Tomaszewski
  Mam nadzieję, że PZPN nie wystąpi do narodu polskiego, żeby wykreślić z pamięci nazwisko piłkarza Jana Tomaszewskiego - mówi dziennik.pl bohater z Wembley, który uprzedził byłych kolegów z boiska i sam wystąpił z Klubu Wybitnego Reprezentant Polski.
 • Waldemar Fornalik
  Przez lata pracy w kilku klubach Ekstraklasy pokazał, że poprzez solidną i rzetelną pracę można do czego dojść. Teraz Waldemar Fornalik będzie miał ledwie kilka miesięcy, żeby odbudować rozbitą słabym występem na Euro 2012 reprezentację Polski.
 • Grzegorz Lato
  Trwa ogólnonarodowa dyskusja na temat tego, kto zastąpi Franciszka Smudę na stanowisku trenera reprezentacji. Wiadomo już, że nie będzie to nikt z zagranicy. Prezes Grzegorz Lato stawia na polską myśl szkoleniową i wymienia trzy nazwiska.
 • Logo
  Członkowie zarządu PZPN są podzieleni przed środową dyskusją na temat wyboru nowego selekcjonera piłkarskiej reprezentacji. W gronie potencjalnych następców Franciszka Smudy wymieniają polskich i - choć nie z nazwiska - zagranicznych szkoleniowców.
 • Waldemar Fornalik
  Według nieoficjalnych informacji wszystko jest już przesądzone. Nowym selekcjonerem reprezentacji Polski ma zostać obecny trener Ruchu Chorzów Waldemar Fornalik.
 • Grzegorz Lato
  Politycy są w tym przypadku wyjątkowo zgodni i niezależnie od opcji politycznej biją w PZPN i prezesa Grzegorza Latę. "Trzeba będzie go odspawać od stołka, bo inaczej nie odejdzie" - powiedział w Radiu ZET Stanisław Żelichowski z PSL.