• Reebok Men
  Na wiosnę/lato 2014 Reebok prezentuje nową kolekcję odzieży i butów biegowych Reebok One Series przeznaczoną dla biegaczy, którzy nie lubią rutyny. Reebok zachęca biegaczy do urozmaicenia programów treningowych poprzez podejmowanie nowych wyzwań, zmiennych dystansów, szybkości i testowanie nowych ścieżek biegowych. Bez względu na to, czy na co dzień startujesz w biegach na 5km, maratonach czy biegach z przeszkodami – kolekcja One Series została stworzona tak, aby każdy biegacz mógł całą uwagę poświęcić osiąganiu jak najlepszych wyników.
 • Moda męska
  Reebok prezentuje swoją najnowszą kolekcję wiosna/lato 2014 kontynuując tym samym misję marki mającą ma celu zainspirowanie i zachęcenie ludzi do aktywności fizycznej. Autorem najnowszej sesji jest światowej sławy fotograf Calros Serrao, specjalizujący się w fotografii sportowej oraz modowej. Stworzone przez niego zdjęcia w wyjątkowy sposób prezentują zależność pomiędzy ruchem ciała, a odzieżą i obuwiem Reebok.
 • Ciężarna Anna Mucha trenuje jogę
  Ciężarna Anna Mucha rozpoczęła indywidualnie dobrany program treningowy, przygotowany przez trenerkę Reebok University Poland, Martynę Rapp, która pomaga ambasadorce marki dbać o sylwetkę w trakcie ciąży. Aktorka trenuje w specjalnie zaprojektowanej odzieży z nowej kolekcji Reebok Yoga jesień/zima 2013. - By móc ze spokojem spojrzeć w lustro podczas ciąży, jak i po, zdecydowałam się zadbać o swoją kondycję już teraz. Mucha nie siada, zdrowa ciąża to nie choroba, wiec nie ma zwolnienia z WF-u. Joga mnie rozluźnia, rozciąga, uczy panowania nad oddechem i wzmacnia mięśnie – mówi gwiazda. Zobaczcie, jak ćwiczy i poznajcie jej plan treningowy.
 • Reebok - kolekcja jesień/zima 2013/2014
  To, że nadchodzi jesień, wcale nie musi oznaczać spadku naszej aktywności fizycznej. Jak się do niej zmotywować? Najlepiej zacząć od skompletowania nowego stroju. Oto, co na nadchodzący sezon proponuje marka Reebok. Jest kolorowo, różnorodnie i stylowo! Każda amatorka (i każdy amator) sportu na pewno znajdzie tu coś dla siebie.
 • Anna Mucha w kampanii Reebok na sezon wiosna 2013
  Jako ambasadorka produktów Reebok Ania wypróbowuje nowe formy treningu: jogę i taniec. Zobaczcie, jak radzi sobie na sali gimnastycznej w ubraniach z nowej kolekcji marki.
 • Anna Mucha w nowej kampanii Reebok - zdjęcia zza kulis sesji
  Mucha nie siada! – w myśl tej zasady ambasadorka marki Reebok w roku 2012 odzyskiwała formę. Teraz czas na nowe wyzwania..
 • Fisz, czyli Bartek Waglewski
  Bartek Waglewski, tworzący pod pseudonimem Fisz, zaprojektował jubileuszową parę obuwia sportowego dla firmy Reebok. Ozdobiony kolorowymi motywami indiańskimi model Classic Leather dostępny będzie od 4 kwietnia w wybranych salonach firmowych marki.
 • Reebok na sezon jesień/zima 2012/2013
  Pod hasłem „It takes a lot to make a classic” marka prezentuje szeroki asortyment obuwia, dzięki któremu jesień przestanie być szara i nudna, a Ty z radością ruszysz na aktywny podbój tej niezbyt lubianej pory roku.
 • Anna Mucha w kampanii promocyjnej obuwia i odzieży Reebok Easytone
  Już są: zdjęcia Anny Muchy promującej najnowszą kolekcję odzieży i obuwia sportowego Reebok EasyTone! Zainspirowana codziennym życiem Ani sesja robi wrażenie. Gwiazda udowadnia, że nawet w sportowych ciuszkach można wyglądać nieziemsko!
 • Anna Kapera nie zamierza rezygnować z aktywności fizycznej w ciąży
  Ania Kapera, zwyciężczyni 4. edycji programu „You Can Dance”, będzie mamą! Aktywna tancerka i choreografka przygotowała serię porad, jak zachować świetną sylwetkę podczas ciąży. Ania nagrała zestaw ćwiczeń wideo, które pomogą przyszłym mamom zachować kondycję.