• Korfu, Grecja
  Grecka wyspa Korfu trafiła do siatki połączeń LOT-u, sezonowe połączenie realizowane będzie od 9 czerwca do 15 września - poinformował we wtorek polski przewoźnik. Rejsy będą odbywały się raz w tygodniu, a lot z Warszawy do Grecji potrwa nieco ponad dwie godziny.
 • Dreamliner LOT
  PLL LOT od 17 września br. uruchomią bezpośrednie rejsy z Warszawy do Delhi w Indiach - poinformowała we wtorek spółka. Jak dodano, Delhi będzie szóstym obsługiwanym przez LOT połączeniem do Azji; obsługiwanym przez dreamlinery w wersji 787-8 i 787-9.
 • Protest pracowników LOT
  "PLL LOT odwołały w piątek 16 rejsów z i do Polski z powodu problemów z załogą, która uczestniczy w nielegalnym strajku w spółce" - poinformował PAP Konrad Majszyk z biura prasowego LOT. Wśród odwołanych lotów są m.in. trzy wyloty z Warszawy i 10 powrotów do stolicy kraju.
 • PLL LOT
  Lecący do Stambułu samolot LOT zawrócił na warszawskie lotnisko Chopina. Przyczyną zmiany trasy był, jak pisze linia, dźwięk w kabinie "utrudniający komfort podróży pasażerom". LOT zapewnia, że "wszystkie systemy samolotu są sprawne".
 • Samolot pasażerski
  Indyjskie linie lotnicze uziemiły jedną ze swoich maszyn po tym jak na pokładzie zauważono szczury. Samolot odbywał lot z Kalkuty do New Delhi, kiedy załoga spostrzegła stado gryzoni w tylnej części maszyny. 
 • Samolot pasażerski na lotnisku
  LOT wznawia rejsy do stolicy Izraela, Tel Awiwu. Polski przewoźnik wysyła tam jeden samolot pasażerski dziennie. Ten dzisiejszy odleci zgodnie z rozkładem o 22:55 - poinformowała spółka w komunikacie.
 • Samolot
  Politycy latają po kraju na potęgę. Rekordzista od początku kadencji pojawiał się na pokładzie samolotu średnio co 2,5 dnia.
 • Prawo do informacji, opieki, czy zmiany planu podróży w przypadku opóźnionego, bądź odwołanego lotu. Komisja Europejska wzmacnia prawa pasażerów linii lotniczych
  Prawo do informacji, opieki, czy zmiany planu podróży w przypadku opóźnionego, bądź odwołanego lotu. Komisja Europejska wzmacnia prawa pasażerów linii lotniczych. 
 • Linie lotnicze OLT Express od piątku zawieszają wszystkie rejsy regularne. Ta informacja pojawiła się na stronie internetowej przewoźnika. Zapewnia on, że wszyscy, którzy kupili bilety na odwołane rejsy, mogą starać się o zwrot pieniędzy.