Witek po spotkaniu z Jourovą: Polska nie łamie prawa europejskiego
28 stycznia 2020Jesteśmy suwerennym państwem, nie łamiemy prawa europejskiego, szanujemy polską konstytucję i chcielibyśmy przeprowadzać reformy, które obiecaliśmy Polakom - powiedziała marszałek Sejmu Elżbieta Witek po spotkaniu z wiceprzewodniczącą Komisji Europejskiej Verą Jourovą.