• "Przyjaciółki"
  Już w najbliższym odcinku Inga (Małgorzata Socha) zainspiruje dziewczyny do wspólnego joggingu w parku... Patrycja (Joanna Liszowska) będzie zachwycona, Anka (Magdalena Stużyńska) trochę mniej, a Zuza (Anita Sokołowska) da z siebie wszystko... Co jeszcze zobaczymy w dzisiejszym odcinku "Przyjaciółek"?
 • "Przyjaciółki"
  Na antenie Polsatu już dziś wieczorem zadebiutuje serial "Przyjaciółki". Jak zapowiada stacja: Nie będzie to kolejny "Seks w wielkim mieście", ani "Gotowe na wszystko". Nie znajdziemy tu wyzwolonych singielek spragnionych kariery i seksu. Spotkamy za to cztery "Przyjaciółki" – dziewczyny, które może znać każdy z nas. Czy serial ma szanse stać się hitem?
 • "Przyjaciółki"
  Małgorzata Socha w roli porzuconej kobiety z dzieckiem, Joanna Liszowska jako wzięta fryzjerka, Magdalena Stużyńska - niespełniona gospodyni domowa oraz Anita Sokołowska, czyli samotna bizneswoman – oto bohaterki nowego serialu Telewizji Polsat "Przyjaciółki" .
 • Premierowe seriale w jesiennej ramówce
  Nadchodząca jesień w polskiej telewizji będzie obfitowała w kilka serialowych premier. Każda z większych stacji telewizyjnych przygotowała przynajmniej jedną nowość, która już od września zagości na antenie. Oto nowe produkcje małego ekranu, która ma szansę stać się hitem?
 • "Przyjaciółki"
  "Przyjaciółki" to nowy serial stacji Polsat, który we wrześniu zadebiutuje na antenie. Już teraz możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu produkcji, która przez samych jej twórców została nazwana polską odpowiedzią na "Seks w wielkim mieście".
 • Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanek Lesława Żurka. Przystojny aktor powraca na mały ekran i już niebawem będzie można oglądać go w nowym serialu Telewizji Polsat "Przyjaciółki".
 • Dziś padł pierwszy klaps na planie nowego serialu obyczajowego Telewizji Polsat zatytułowanego "Przyjaciółki". Produkcja nazwana przez media polską odpowiedzią na "Seks w wielkim mieście", na antenie zagości już jesienią.
 • Po klapie "Wszyscy kochają Romana", ostatniego serialu z jego udziałem, Bartek Kasprzykowski powraca na mały ekran w nowej produkcji Telewizji Polsat. Już od września aktora będzie można oglądać w serialu "Przyjaciółki".
 • Małgorzata Socha to jedna z najbardziej popularnych i lubianych przez telewidzów polskich aktorek serialowych. Choć jej nazwisko pojawiało się w obsadzie wielu telewizyjnych produkcji, dotychczas nie dane jej było wcielić się w postać głównej bohaterki. W "Przyjaciółkach", po raz pierwszy będzie miała okazję zagrać najważniejszą rolę w serialu.
 • Joanna Liszowska
  Swój powrót do show biznesu po macierzyńskiej przerwie Joanna Liszowska rozpoczęła rolą jurorki w programie "Tylko taniec". Teraz jednak gwiazda rozkręca się coraz bardziej i jak donos magazyn "Flesz", niebawem zobaczymy ją w nowym serialu Polsatu "Przyjaciółki".