• kawalerka
    Niezależny, robiący karierę, żyjący na własnych zasadach. Spekulacje na temat wizerunku singla w mediach przybierają na sile. Nic w tym dziwnego. Z danych Eurostatu wynika, że coraz więcej ludzi decyduje się na życie w pojedynkę – już ponad 20 proc. polskich gospodarstw domowych to gospodarstwa jednoosobowe. Warto więc postawić sobie pytanie dotyczące realnych preferencji nowej grupy nabywców. Czego szuka wrocławski singiel, kupując mieszkanie? W jaki sposób finansuje swoją inwestycję?
  • Klienci
    Jakie mieszkania szły na pniu w 2017 roku i kto je kupował? "Milenialsi, eko świadomi, inwestorzy, rodziny z dziećmi…" – wylicza Karolina Guzik, pracująca na co dzień w biurze sprzedaży Skanska Residential Development Poland.
  • Mieszkanie
    Które inwestycje mieszkaniowe najbardziej odpowiadają singlom? Czym się charakteryzują? Sondę prezentuje serwis nieruchomości Dompress.pl
  • W okresie od stycznia do listopada oddano do użytku prawie 135 tysięcy mieszkań czyli o 17,7 proc. więcej niż w analogicznym okresie roku poprzedniego. Przyszły rok zapowiada się gorzej, kończy się program "Rodzina na Swoim", a mający go zastąpić "Mieszkanie dla Młodych" wejdzie w życie najwcześniej za pół roku. Zmalała jednocześnie liczba wydanych pozwoleń na budowę oraz rozpoczętych nowych inwestycji.