• Janet Jackson
  Ta gwiazda słynie z dietetycznych sukcesów i porażek. Janet Jackson dobrze zna zmagania z efektem jo-jo, a przemiany jej sylwetki przypominały rollercoaster. Teraz siostra Michaela Jacksona podzieli się z innymi swoimi doświadczeniami i zdradzi, jak z sukcesem osiągnąć i utrzymać pożądaną wagę. Oto jej sekrety!
 • Kobieta sukcesu przemęczona obowiązkami
  Generacja wyczerpania, choroba stylu życia… Oto nowe określenia kondycji współczesnych pań. Za dążenie do bycia kobietą sukcesu, spełnioną zawodowo idealną matką, żoną i gospodynią, przychodzi im drogo zapłacić. Czym? Wiecznym wyczerpaniem i stresem, które skutkują problemami zdrowotnymi i romansem z… używkami. Trener rozwoju dr Frank Lipman wyjaśnia, dlaczego kobiecie jest trudniej niż mężczyźnie i radzi, jak wygrać z przemęczeniem.
 • Codzienne spacery z psem gwarantują zdrowie
  Zgrabna sylwetka, ciśnienie krwi w normie, dobry poziom cholesterolu, brak zagrożenia zawałem i udarem to wszystko dzięki... spacerom z psem. Lekarze udowodnili, że wystarczy pół godziny na świeżym powietrzu z pupilem, by zachować dobrą formę i zdrowie.
 • Wiosenny spacer z maluchem? Unikaj odwodnienia!
  Wierci się, marudzi, jest niespokojne. To wszystko może oznaczać, że naszemu maleństwu dokucza pragnienie. W sezonie wiosennych spacerów nie zapominajmy o podaniu dziecku odpowiedniej ilości płynów. Co powinno pić i w jakich ilościach?