• Jarosław Kaczyński z tabletem
    Ta debata nad wotum nieufności dla rządu będzie zapamiętana zwłaszcza dzięki sprytnemu wybiegowi Jarosława Kaczyńskiego, który na mównicy puścił przemówienie prof. Piotra Glińskiego wprost z tabletu. "Pomysł zdał egzamin, bo nawet światowa prasa pisze, że kandydat na premiera nie został dopuszczony do głosu" - cieszy się prezes PiS.
  • Marszałek Sejmu zapowiada zmiany w regulaminie. Po dzisiejszym "tabletowym" wystąpieniu profesora Piotra Glińskiego postanowiła ukrócić takie praktyki. Według Ewy Kopacz, był to niebezpieczny precedens, nastąpiło łamanie regulaminu, pokazano też, że "w parlamencie każdy może zabrać głos".
  • Dawno politycy tak się nie uaktywnili, jak podczas wystąpienia Jarosława Kaczyńskiego z tabletem w dłoni. A na tablecie "expose" Piotra Glińskiego, któremu nie zezwolono wcześniej na przemówienie w Sejmie...
  • Kaczyński z tabletem. Gliński na tablecie. Pierwsze memy w internecie
    Jarosław Kaczyński nie zdążył skończyć przemowy z trybuny sejmowej, a w internecie pojawiły się już pierwsze memy z prezesem PiS i tabletem w roli głównej. Zobaczcie najlepsze z nich.
  • Debata nad wnioskiem o wotum nieufności wobec rządu
    Debata nad wnioskiem PiS o wotum nieufności dla rządu Donalda Tuska to mocny punkt programu w obradach Sejmu. Tylko się zaczęła, a od razu doczekała się mocnych akcentów. Jarosław Kaczyński wystąpił na mównicy z tabletem. Odtworzył z niego przemówienie prof. Piotra Glińskiego. Jak zareagowali na to inni posłowie?