• Alżbeta Lenska
  Alżbeta Lenska po poważnej operacji mózgu, w końcu mogła opuścić szpital i wrócić do domu. "Okazało się, że jestem coraz zdrowsza i mam coraz więcej sił" - powiedziała aktorka w nagraniu opublikowanym na Instagramie.
 • Alżbeta Lenska
  Kilka dni temu na instagramowym profilu Alżbety Lenskiej pojawił się niepokojący wpis autorstwa jej męża, Rafała Cieszyńskiego. Fani dowiedzieli się, że aktorka przeszła bardzo poważną operację mózgu. Teraz głos w mediach społecznościowych zabrała ona sama.
 • NOWOCZESNY ANGIOGRAF TRAFIŁ DO SZPITALA WE WŁOCŁAWKU
  Pracownia Elektrofizjologii i Elektroterapii Serca otwarta w piątek we włocławskim szpitalu imienia księdza Jerzego Popiełuszki zajmować się będzie diagnostyką i leczeniem zaburzeń rytmu serca. Nowoczesny angiograf, jaki wraz z systemem do obsługi pacjentów trafił do szpitala i nowej pracowni, pozwala na przeprowadzenie inwazyjnych badań w zakresie badania jam serca, aorty i naczyń wieńcowych z użyciem promieni rentgenowskich i kontrastu.
 • Szpitalny korytarz
  Prokuratura w Łodzi prowadzi postępowanie w sprawie śmierci mężczyzny w tamtejszym szpitalu. 57-latek zmarł na skutek pęknięcia tętniaka aorty.