• The Beatles nie przepadali za Elvisem Presleyem
  The Beatles nie przepadali za Elvisem Presleyem. Podczas trasy koncertowej po Ameryce latem 1965 roku, Anglicy krytykowali ówczesne poczynania króla rocknrolla. Nigdy niepublikowany wcześniej wywiad właśnie ujrzał światło dzienne.
 • Paul McCartney i Yoko Ono
  – To nie Yoko Ono była przyczyną rozpadu The Beatles – zapewnia Paul McCartney. Zdaniem eks-Beatlesa do rozpadu grupy doprowadziły zabiegi ostatniego menedżera zespołu – Allena Kleina.
 • The Beatles: John Lennon, Ringo Starr, Paul McCartney i George Harrison
  Singiel "Love Me Do", nieznanej liverpoolskiej grupy The Beatles, trafił 50 lat temu do brytyjskich sklepów płytowych. Autorem utworu był 20-letni wówczas basista grupy Paul McCartney. Było to również pierwsze nagranie Beatlesów z perkusistą Ringo Starrem.
 • The Beatles w 1965 roku
  – Beatlesi chcą trzymać cię za dłoń a Rolling Stones – spalić twój dom – pisano w mediach w latach 60. odróżniając wizerunki dwóch najpopularniejszych zespołów rockowych na świecie, głównych przedstawicieli "brytyjskiej inwazji". Wszystko było jasno rozpisane: z jednej strony miły i przypominający uczniaka Paul McCartney oraz nieco rozwydrzony, ale i uroczy John Lennon. Po drugiej stronie barykady Keith Richards, pirat pozbawiony przedniego zęba i wyzywający Mick Jagger z wielkim, wystającym językiem. Prawda o życiu Beatlesów była zupełnie inna i przeraziłaby każdą brytyjską matkę, marzącą o wydaniu córki za jednego z członków "Bajecznej Czwórki"...
 • Paul McCartney podczas ceremonii odsłonięcia jego gwiazdy na Hollywood Walk of Fame – 9 luty 2012
  Został uznany za jednego ze 100 żyjących geniuszy. Jego nazwisko trafiło do Księgi Rekordów Guinnessa. 18 czerwca, w dniu jego 70. urodzin nikt nie waha się nazwać go legendą muzyki. Kto by uwierzył, że jako chłopiec były Beatles, Paul McCartney miał problem z nauczeniem się gry na gitarze?
 • Paul McCartney podczas koncertu w Mexico City
  Olivia Harrison, wdowa po George'u Harrisonie wyda krążek, w oparciu o materiał, który powstał przed śmiercią artysty. Najlepiej z pomocą kilku uznanych artystów...
 • James McCartney – syn Paula McCartney'a zazdrości sławy ojcu?
  Syn Paula McCartney'a, James chce wprowadzić na muzyczny rynek nowe pokolenie Beatlesów – zespół Beatles II złożony z synów "czwórki z Liverpoolu". Pomysł ten spodobał się potomkom Johna Lennona i Georgea Harrisona.
 • Paul McCartney ma swoją gwiazdę w Hollywood
  B.B. King, Alice Cooper i The Cure znaleźli się wśród artystów, którzy przygotują płytę w hołdzie Paulowi McCartneyowi.
 • Nowy album Paula McCartneya ukaże się w lutym
  Już w lutym usłyszymy nagrania z kolejnego albumu słynnego Beatlesa, Paula McCartneya. Na krążku "Kisses on the Bottom" gościnnie zagrali na nim Stevie Wonder i Eric Clapton.
 • Ślub Paula i Nancy
  Dzień po tym, jak poślubił amerykańską dziedziczkę, Nancy Shevell, legenda muzyki rozrywkowej, dawny członek zespołu The Beatles Paul McCartney ogłosił, że przedłuża swoją tegoroczną trasę koncertową "On the Run". Muzyk dodał do tournee 11 koncertów.