• Hanna Gronkiewicz-Waltz superaktywna przed referendum - otwarcie metra
    Patrząc na to, co dzieje się w Warszawie od czasu, gdy wizja przeprowadzenia referendum dotyczącego przyszłości Hanny Gronkiewicz-Waltz stała się realna, chciałoby się rzec: niech kampania trwa jak najdłużej! Prezydent stolicy wyraźnie się ożywiła, niektórzy mówią, że stała się wręcz nadaktywna w swych działaniach i medialnej obecności. Oto, czym przekonywała warszawiaków w ostatnich przedreferendalnych miesiącach i tygodniach.
  • Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz zapowiada monitorowanie tunelu Wisłostrady. Ma to zapobiec kolejnym przypadkom zalania trasy przez ulewny deszcz. Wczoraj przez kilka godzin część tunelu była z tego powodu nieprzejezdna dla samochodów.
  • Otwarty tunel Wisłostrady
    Po prawie roku przerwy tunel Wisłostrady znów otwarty - ale węższy niż przed zamknięciem. Do dyspozycji kierowców są po dwa pasy w obu kierunkach, a nie jak przed zamknięciem - trzy.
  • Zamknięty tunel pod Wisłostradą
    Po blisko roku utrudnień, kierowcy pojadą tunelem Wisłostrady w Warszawie. Urzędnicy ratusza zapewniają, że decyzja o otwarciu trasy nie ma związku z akcją zbierania podpisów pod wnioskiem o referendum w sprawie odwołania Hanny Gronkiewicz-Waltz.