• "Uwodziciel" już na DVD
  "Uwodziciel" – reżyserski debiut Declana Donnellana i Nicka Ormeroda, znanych wcześniej z pracy w niezależnym teatrze, to adaptacja rzetelna i ładnie wystylizowana. Rewolucji w kinie kostiumowym jednak nie przynosi.
 • Uwodziciel Robert Pattinson i Kristin Scott Thomas
  "Uwodziciel" oparty na klasycznej powieści Guy de Maupassanta "Bel Ami" rewolucji w kinie kostiumowym nie przyniesie.
 • Uwodziciel
  Robert Pattinson znów kradnie damskie serca. Ale nie jest już szlachetnym wampirem z serii "Zmierzchów". Teraz swój urok wykorzystuje dla robienia kariery przez łóżka Umy Thurman, Christiny Ricci i Kristin Scott Thomas. Cyniczny "Uwodziciel" i jego niebezpieczne związki w kinach od 25 maja.
 • Robert Pattinson z Christiną Ricci i Holliday Grainger na Berlinale
  Robert Pattinson nie może się nachwalić koleżanek z planu filmu "Bel Ami" – Christiny Ricci, Umy Thurman i Kristin Scott Thomas.
 • Robert Pattinson uwodzi piękne panie
  "Bel Ami" z Robertem Pattinsonem w roli głównej stanowi ekranizację powieści Guya de Maupassanta znanej pod polskim tytułem "Piękny pan". Dzieło przedstawia historię Georgesa Duroya, młodego człowieka z Normandii, który rozpoczyna wyrachowaną grę o sukces wśród elit Paryża. Uwodząc i wykorzystując wpływowe kobiety, niemoralny młodzieniec szybko pnie się po szczeblach kariery. W filmie występują także Uma Thurman, Christina Ricci, Kristin Scott Thomas oraz Colm Meaney. Dramat zagości w kinach w 2012 roku.
 • Robert Pattinson
  Uma Thurman twierdzi, że Robert Pattinson nie jest gwiazdorem jednego sezonu.