• Demonstrant w Paryżu atakuje przechodnia. Do protestów przeciw reformie emerytalnej doczyli chuligani
  To był miesiąc wielkich emocji. Francja wybuchła zamieszkami, chilijscy górnicy odzyskali swoje życie, a do nieszczęść Haiti dołączyła epidemia cholery.
 • Australijczyk Mark Webber triumfuje w wyścigu Formuły 1 na węgierskim Hungaroringu
  Sierpień kojarzyć się będzie Polakom przede wszystkim ze starciami na Krakowskim Przedmieściu pomiędzy obrońcami krzyża i ich przeciwnikami. W tym czasie Pakistan przeżywał wielką powódź, Rosja zmagała się z wielkimi pożarami wokół Moskwy, a w Chile uratowano górników.  Oto sierpień 2010 roku w obiektywie.
 • Antisa Khvichava z Gruzji świętowała 130 urodziny. Tak twierdzą władze. Byłaby wtedy najstarszym człowiekiem na naszej planecie
  Mistrzostwo świata w piłce nożnej dla Hiszpanii, które przepowiedziała ośmiornica Paul, tragiczna śmierć ponad 50 ludzi w zamachu w Ugandzie czy wpadka Georga Michaela, który prowadził auto pod wpływem narkotyków - m.in. tym żył świat w lipcu 2010 roku. Zobacz zdjęcia.
 • Byk zaatakował hiszpańskiego torreadora Julio Aparicio
  Wydarzenie goni wydarzenia, a informacja - informację. Przypominamy za pomocą zdjęć najważniejsze z nich na świecie. Oto galeria z maja 2010 roku.