• Pikowanie mebli jest coraz modniejsze
  Meble nie muszą być nudne. Odrobina fantazji sprawi, że prosty z założenia przedmiot zyska nieoczekiwane oblicze. 
 • Wieczorne iluminacje
  Tegoroczne lato nie należy do upalnych, dlatego też każdy cieplejszy wieczór wspaniale jest spędzać na świeżym powietrzu. Będzie to jeszcze przyjemniejsze, jeśli nasz ogród lub balkon zostanie pięknie oświetlony.
 • Salę do ćwiczeń można urządzić sobie w domu.
  Jak pogodzić zdrowy tryb życia z wiecznym brakiem czasu? Nawet najlepsza dieta nie spełni swojego zadania, jeśli nie połączymy jej z ćwiczeniami. Tylko skąd wziąć czas na wizyty w salach fitness, skoro brakuje go nam nawet na spanie? Rozwiązaniem z pewnością będzie domowa siłownia. Sale fitness coraz częściej można spotkać w prywatnych domach i mieszkaniach.
 • Meble, które rosną wraz z dzieckiem
  Pokój dziecięcy to przestrzeń wymagająca największych inwestycji. Do osiągnięcia wieku nastoletniego nasze pociechy błyskawicznie z niego wyrastają i meble, które rok wcześniej wydawały się idealne, szybko okazują się bezużyteczne. Producenci znaleźli wyjście z tej sytuacji. Wielu z nich w ofercie posiada meble, które rosną razem z dzieckiem. Dzięki temu kolejne meble, jakie kupimy naszym pociechom, będą do ich własnego mieszkania.
 • Lato to doskonały czas nie tylko na szaleństwa na świeżym powietrzu, lecz także na kreatywną zabawę. Wystarczy nieco poszperać w internecie, a okaże się, że aby wziąć udział w wielu ciekawych konkursach, nie trzeba być profesjonalistą.
 • Designerskie cuda z betonu
  Beton, wykorzystywany przede wszystkim do budowy, kilka lat temu zyskał nowe zastosowanie – stał się ulubionym materiałem architektów przy wykańczaniu surowych wnętrz. Kolejnym krokiem do oswojenia tego masywnego materiału są meble i dodatki do wnętrz. Oto kilka inspirujących przykładów.
 • Triumfalny powrót zegara z wahadłem
  Są małe i duże, stojące i wiszące, elektroniczne i mechaniczne. Wydawałoby się, że w zegarach nic już nie jest w stanie zaskoczyć, a jednak... Najnowsze trendy designerskie pokazują, że nawet stary zegar z wahadłem może dostać nowe życie.
 • Wnętrze z klocków
  Każdy, kto w dzieciństwie uwielbiał składanie klocków, będzie mógł powspominać najmłodsze lata, komponując wystrój swojego mieszkania. Poznajcie hit sezonu, czyli meble modułowe.
 • Szokujące projekty designerów. Usiądź na mózgu
  Pojemnik z serca, siedzisko z mózgu – jak scenografia prosto z horroru. Nic bardziej mylnego – to jeden z nurtów współczesnego designu. Projektanci postanowili zaproponować nam inne – bardzo praktyczne – zastosowanie ludzkich wnętrzności.
 • Niezwykłe meble o dwóch obliczach
  Wnętrza naszych domów czasami można porównać do ludzkich charakterów. Niektóre elementy są słodkie i romantyczne. Inne puszą się i trzymają dystans. Nie brakuje też takich, które próbują podszyć się pod coś innego. Kręcą i manewrują, aby pokazać nam zupełnie inną twarz.