• Wysportowane ciało nam się podoba
  Coraz więcej z nas uprawia sport - nawet kilka razy w tygodniu. Moda na wysportowane ciało podbiła Polskę. Ćwiczymy, aby uczynić się atrakcyjniejszymi, zapobiec społecznemu wykluczeniu a nawet… zakonserwować się - czyli uchronić przed starzeniem. Oto wyniki nowych badań!
 • Seks
  Seks bez prezerwatywy z osobą zarażoną wirusem HIV? Śmiertelne ryzyko! Śmiertelne, ale jak duże? Jakie są możliwości jego zminimalizowania – szczególnie, gdy jesteśmy w stałym związku z nosicielem? Na te pytania odpowiada nowe studium. Sprawdź, co musisz wiedzieć o ryzyku zakażenia HIV droga płciową!
 • Dziewica?
  Wprawdzie minęły już czasy, gdy mężczyzna szukał dziewiczej, „nietkniętej” wybranki, jednak nowe dane na temat inicjacji i aktywności seksualnej młodych ludzi wciąż mogą być szokiem. Co czwarta kobieta swój „pierwszy raz” miała za sobą przed ukończeniem 16 roku życia. Co ósma, do momentu ukończenia 24 roku życia, miała „na koncie” seks z co najmniej dziesięcioma różnymi partnerami. Gdzie się podziały tamte dziewice?
 • Kobiecy orgazm to istne trzęsienie ziemi
  Niewykluczone, że najważniejszym seksualnym organem kobiety jest jej… mózg. Rąbka tajemnicy tego nieodkrytego lądu, jakim jest kobiecy orgazm, uchylili naukowcy. Co odkryli? Istne trzęsienie ziemi!
 • Jesienne barwy w kolekcji IsaDora Forest Groove
  Lato należało do soczystych barw. A jakimi kolorami przywitamy jesień? Sprawdź!
 • Dawniej tę prawdę głosiła mądrość ludowa, dziś mamy już pewność. Stres rzeczywiście powoduje siwiznę – dowiedli naukowcy. Ma też jednak o wiele groźniejsze następstwa…
 • Dziecko nie chce czytać? Wiń komórkę i Facebooka
  Twoje dziecko stroni od książek? Winne mogą być kontakty z rówieśnikami za pośrednictwem serwisów społecznościowych, e-maili i SMS-ów. Jedno na sześć dzieci nie czyta książek dlatego, że za dużo czasu pochłaniają wymienione aktywności – wynika z badań. Skutki mogą być poważne…
 • Głębokim dekoltem nie wkupisz się w łaski szefa
  Jeśli liczysz, że głębokim dekoltem zawojujesz wiele w miejscu pracy, możesz się przeliczyć. Czujne oko szefa nie śpi i ocenia nie tylko jakość twojej pracy, ale również wygląd. Jednak garderoba, niewłaściwie dobrana, nie tylko nie pomoże, ale może cię pogrążyć w oczach przełożonego bądź przełożonej. Czego najbardziej nienawidzą szefowie? Oto 10 największych modowych wpadek w miejscu pracy!
 • Saska Expo już w sobotę 4 czerwca!
  Tegoroczne Święto Saskiej Kępy przyciągnęło tłumy. Czy jednak uchwyciło ducha tej niezwykłej dzielnicy? Nie do końca – uznali lokalni aktywiści i mieszkańcy. Tak narodził się pomysł na Saska Expo – imprezę, która ma pokazać, czym naprawdę żyje ta oaza knajpek, galerii i wszelakiego kreatywnego ducha. W sobotę 4 czerwca Saska Kępa zakwitnie koncertami, dyskusjami, wystawami, teatrami i mnóstwem innych atrakcji – również dla najmłodszych. Cała Warszawa patrzy na Saską Kępę!
 • O co najczęściej kłócimy się w związku? Oto wyniki badań
  Porozrzucane skarpety czy wzajemne zrozumienie? Gorące wyznania czy może rachunki? Sprawdź, o co najczęściej kłócimy się w związku. Oto wyniki nowych badań.