• Nic tak nie łączy, jak wspólne dramatyczne doświadczenia. Katie Holmes, która jest aktualnie w trakcie procesu rozwodowego z Tomem Cruise'em, może liczyć na wsparcie byłej żony aktora, Nicole Kidman. Panie ponoć zostały przyjaciółkami, a Kidman pomaga młodsze koleżance przejść przez trudne chwile, przez które sama przechodziła kilka lat wcześniej.
 • Charlie Sheen z byłą żoną Denise Richards
  Amerykański aktor Charlie Sheen po raz kolejny w ostatnim czasie nie potrafi powstrzymać swojej agresji. Zdemolował pokój hotelowy w Nowym Jorku. Gwiazdor spędzał tam weekend wraz ze swoją byłą żoną Denise Richards oraz córkami - Sam i Lolą.
 • Zac Efron
  Zac Efron i Lilly Collins znowu się rozstali. Tym razem wytrzymali ze sobą jeszcze krócej, bo jedynie trzy miesiące. Amerykańska para już wielokrotnie przeżywała kryzysy, ale po chwili przerwy znowu do siebie wracali. Tym razem ma to być ostateczna decyzja.
 • Sean Penn
  Amerykański aktor Sean Penn i czeska modelka Petra Nemcova rozstali się w lutym 2008 roku. Teraz coraz częściej są znowu wspólnie widywani i próbują odbudować stare uczucie.
 • Adele nie chce być celebrytką
  Adele ma na koncie aż osiem nagród Grammy i miliony sprzedanych płyt, nie chce jednak być traktowana jak gwiazda, a tym bardziej jak celebrytka. "Chcę się tylko zająć muzyką" – mówi.
 • 1. Jennifer Lopez
  Jak co roku miesięcznik "Forbes" przygotował ranking stu najbardziej wpływowych gwiazd show-biznesu. Pierwszą dziesiątkę wyraźnie zdominowały gwiazdy wywodzące się z branży muzycznej – trafiło do niej aż sześcioro wokalistów. Tegoroczne zestawienie otwiera Jennifer Lopez. Na podium znaleźli się również: Oprah Winfrey i Justin Bieber.
 • Katie Holmes i Tom Cruise
  Kiedy Tom Cruise i Katie Holmes pobierali się sześć lat temu, sceptycy przewidywali ich rychłe rozstanie. Jednak na przekór mediom para nadal jest razem, a ich miłość kwitnie. Cruise wyznał, że jego żona jest idealna i wciąż jest w niej szaleńczo zakochany.
 • Angelina Jolie
  Gwiazdy, seksbomby, a do tego – pracujące matki, które z sukcesem łączą karierę z macierzyństwem, a do tego – mają istotny wpływ na to, co dzieje się na świecie. Beyonce i Angelina Jolie znalazły się na liście najbardziej wpływowych mam tego roku.
 • Katy Perry
  Katy Perry po rozstaniu z mężem szukała zemsty i ukojenia, wyrażając swój gniew w piosence "Part of Me". Dziś wokalistka chciałaby wyśpiewać byłemu partnerowi, Russellowi Brandowi coś zupełnie innego. Chce, żeby do niej wrócił.
 • Halle Berry
  Chociaż hollywoodzkie gwiazdy Halle Berry i Sandra Bullock są przyjaciółkami, to są rzeczy, którymi jak inne kobiety nie lubią się ze sobą dzielić. Berry jest zazdrosna o swoją bliską koleżankę po fachu, bo ich wspólna stylistka poświęca jej więcej czasu.