• Kristen Stewart ma dosyć romansu z wampirem
  "Zmierzch: Przed świtem. Część 2", to najbardziej oczekiwany film tej jesieni. Miliony fanów ubolewają, że to już ostatnie spotkanie z Bellą i Edwardem. Koniec serii napawa radością tylko jedną osobę – Kristen Stewart, odtwórczynię roli głównej.
 • Colin Firth w "Jak zostać królem"
  "Jak zostać królem" było wielkim sukcesem artystycznym i komercyjnym, dlatego już o lutego trwają negocjacje odnośnie jego sequela. Chęć udziału w projekcie potwierdził odtwórca głównej roli, zdobywca Oscara za rolę króla Jerzego VI, Colin Firth.
 • 1. Paul McCartney
  Sir Paul McCartney zdetronizował Bono! Były Beatles z fortuną szacowaną na ponad 795 milionów dolarów uplasował się na pierwszym miejscu rankingu najbogatszych wokalistów świata. Lider U2 z 595 mln dolarów w tym roku spadł na miejsce drugie. Wielkość majątków największych gwiazd muzyki serwis Celebrity Net Worth oszacował na podstawie danych o zarobkach oraz posiadanych nieruchomościach. Na liście najbogatszych wokalistów znalazły się tylko dwie kobiety – Gwen Stefani na miejscu 29.(80 mln dolarów) i Stevie Nicks na pozycji 38.(64 mln dolarów).
 • Filmy Woody'ego Allena tylko dla inteligentów?
  Woody Allen nie zadawala się byle jaką publicznością. Twórca "Zakochanych w Rzymie" twierdzi, że robi filmy dla wykształconych ludzi, których interesuje wyrafinowana rozrywka.
 • Garderoba kobiety
  - Każda kobieta powinna posiadać jedną parę białych dżinsów - radzi Michael Kors. Zdaniem czołowego amerykańskiego projektanta ekskluzywnej odzieży i akcesoriów, jasne spodnie i czerwona sukienka to dwie rzeczy, których nie może zabraknąć w szafach pań.
 • Anne Hathaway na premierze filmu "Mroczny Rycerz powstaje"
  Anne Hathaway, gwiazda filmu "Mroczny Rycerz powstaje", pragnie założyć rodzinę. Aktorka nie może się już doczekać chwili, kiedy zostanie matką. Nie zamierza jednak rezygnować z kariery w show-biznesie.
 • Taylor Swift i Justin Bieber znów w duecie
  Taylor Swift i Justin Bieber zaśpiewają w duecie po raz kolejny. Piosenka znajdzie się najprawdopodobniej na nowej płycie piosenkarki.
 • Mary-Kate i Ashley Olsen
  Mimo, że nie mają modowego wykształcenia, przebojem wzięły świat mody. Mary-Kate i Ashley Olsen nie dość, że zgarnęły kilka tegorocznych, prestiżowych wyróżnień, to z sukcesem wprowadziły nową, trzecią już markę odzieżową. Markę StyleMint od słynnych sióstr pokochały już gwiazdy – między innymi Chloe Moretz i Dakota Fanning.
 • Salma Hayek
  Salma Hayek jako dziecko była bardzo utalentowaną gimnastyczką. Została nawet powołana do narodowej reprezentacji, ale ambicje gwiazdy zostały stłumione przez ojca, który nie pozwolił jej na udział w olimpiadzie.
 • Catherine Zeta-Jones
  Pochodząca z Walii aktorka Catherine Zeta-Jones - chociaż kocha swoje życie w Ameryce - to tęskni za ojczyzną. Tam mieszka cała jej rodzina. Gwiazda przyznała, że brakuje jej codziennego kontaktu z najbliższymi zwłaszcza, gdy ma gorsze chwile.