• Co powiększają sobie faceci?
  Operacje plastyczne u kobiet nikogo nie dziwią. Panie u chirurgów likwidują sobie zmarszczki, wycinają tłuszczyk, powiększają piersi. A panowie? Czy chirurgia może pomóc im wyleczyć się z pewnych kompleksów?
 • Dziennikarze "Gazety Wyborczej" protestują. Tym razem pospolitego ruszenia nie wywołała decyzja o grupowych zwolnieniach. Afera rozpętała się, gdy zarząd Agory, wydawcy gazety, postanowił zaoszczędzić na śniadaniach. Pod petycją w obronie jajecznicy podpisało się ok. 150 rozżalonych pracowników.
 • Agnieszka Popielewicz opowiada o swoim udziale w "Gwiezdnym cyrku"
  Zaczynała karierę od pracy modelki. Dziś Agnieszka Popielewicz prowadzi wielki show "Gwiezdny cyrk". Zadanie nie jest łatwe. Dlaczego? Bo dzieją się tu takie rzeczy, że czasem trudno opanować emocje.
 • Tomasz Karolak opowiada o roli w nowym serialu
  Serca widzów zdobył rolą Szczepana Żałody z "Kryminalnych", wielbicieli dobrego kina bawił jako Fistach w "Testosteronie" i Rysiek w "Rezerwacie" - dwóch kinowych hitach ostatnich miesięcy. A teraz ma swoje pięć minut i szansę na zostanie pierwszoligową gwiazdą - gra główną rolę w serialu "39 i pół".
 • Isis Gee przyjechała do nas zza oceanu i od razu dała się poznać jako świetna tancerka w VI edycji "Tańca z gwiazdami", potem zdobyła grono fanów dzięki swoim piosenkom. Już dziś będziemy mogli zobaczyć ją w krajowym finale.
 • Katarzyna Figura to bogini miłości
  Dawniej kojarzona przede wszystkim jako symbol seksu, dziś, po latach, można nazwać ją boginią miłości. Dlaczego? Bo to chyba właśnie miłość sprawia, że Katarzyna Figura jest dziś piękną, dojrzałą, mądrą i szczęśliwą kobietą.
 • Jak walczyć ze skurczami?
  W nocy budzi nas silny ból w łydce, a kiedy jej dotykamy, jest twarda jak kamień. Taki nagły skurcz potrafi nas złapać nawet wówczas, kiedy idziemy czy siedzimy. Bardzo utrudnia życie, a kiedy przydarzy się np. osobie prowadzącej samochód, może być nawet niebezpieczny.
 • Całymi dniami nosimy ciepłe skarpety i kryte buty, nawet na imprezach. Nie dbamy należycie o stopy. Dlatego zimą nawet aktorkom, Sarah Jessice Parker i Mena Suvari pękają pięty. Ale one wiedzą, jak sobie pomóc.
 • Co powięszaja sobie faceci, czyli mężczyzna też chce być piękny
  Operacje plastyczne u kobiet nikogo nie dziwią. Panie u chirurgów likwidują sobie zmarszczki, wycinają tłuszczyk, powiększają piersi. A panowie? Czy chirurgia może pomóc im wyleczyć się z pewnych kompleksów?
 • Artur Andrus jest wszędzie tam, gdzie można się pośmiać. W kabaretach, "Szkle kontaktowym" i teleturnieju "Tylko Ty". Satyryk przyznaje, że występuje dla tych, którzy po pracy zasiadają przed telewizorem, by się pośmiać.