• Kylie Jenner
  Instagram to dla niektórych użytkowników żyła złota. Właśnie zapłacono rekordowy milion dolarów za publikację jednego posta. Nad serwisem zbierają się jednak czarne chmury. No i konkurencja nie śpi.
 • Shonda Rhimes
  Shonda Rhimes jest dziś jedną z postaci, które trzęsą amerykańskim rynkiem telewizyjnym. Właśnie podpisała wartą 150 mln dol. umowę z Netflixem.
 • Britney Spears upadła. Nie ona pierwsza w świecie gwiazd popu. Tyle że jej kryzys stał się czymś więcej niż tylko kolejną ciekawostką z rubryki towarzyskiej. W USA okazał się ważniejszy niż wyścig prezydencki - czytamy w DZIENNIKU.
 • Nicolas Sarkozy nie żałuje sobie - wakacje z modelką, podróże prywatnym odrzutowcem zaprzyjaźnionego miliardera. Francuzi coraz częściej krzywią się na swojego prezydenta, który bardziej zajmuje się teraz swoim życiem prywatnym niż rządzeniem krajem - pisze DZIENNIK. "Sarkozy zachowuje się jak władca republiki bananowej" - złoszczą się francuskie media.
 • Po raz pierwszy w historii osoby mające bezpośredni kontakt z prezydentem publicznie wypowiadają się na temat majątku, jaki udało się zgromadzić Władimirowi Putinowi podczas ośmiu lat prezydentury - czytamy w DZIENNIKU.
 • Media nad Sekwaną nie przestają informować o życiu prywatnym Nicolasa Sarkozy'ego. "Tematem numer jeden są z pewnością domniemane romanse Sarko" - pisze z Paryża korespondent brytyjskiego dziennika "Daily Telegraph". Bulwarówka "Metro" nie ma wątpliwości, prezydent Francji jest zakochany w pięknej dziennikarce - informuje DZIENNIK.
 • Wiadomość ta stała się tematem numer jeden w USA, gdzie ponad dwie trzecie obywateli cierpi na nadwagę. "Otyłość - nowy sposób na długowieczność" krzyczy w nagłówku "Chicago Tribune". "Obżarstwo popłaca?" - zastanawia się z kolei "Miami Herald". A o sprawie pisze też DZIENNIK.
 • Wczoraj europejskie konsorcjum Airbusa świętowało przekazanie liniom lotniczym pierwszego gigantycznego superodrzutowca A380. Tom Enders, dyrektor generalny firmy, przekazał symboliczne kluczyki do maszyny pilotowi Singapore Airlines. Samolot obsługiwać będzie trasę z Singapuru do Sydney.
 • "Amerykanie mają spore doświadczenia w czarnym PR. Już George’a Washingtona polityczni konkurenci nazywali tyranem, dyktatorem i oszustem, a w jednej z rozpowszechnianych publicznie karykatur - po prostu dupą. Niezwiązanego z żadnym kościołem Thomasa Jeffersona tytułowano antychrystem" - pisze w DZIENNIKU Bartosz Zwierz.
 • W nowojorskim The Morgan Library & Museum zaprezentowano nigdzie wcześniej niepublikowane listy Vincenta Van Gogha do przyjaciela, napisane dwa lata przed samobójczą śmiercią genialnego malarza. Znalazły się w nich rozważania na temat malarstwa, literatury, erotycznych potrzeb artysty, a także kilkanaście szkiców przyszłych obrazów - pisze DZIENNIK.