• Do warszawskiej policji zgłaszają się osoby, którym przestępcy wyczyścili za granicą polskie konta bankowe. Jak się dowiedział DZIENNIK, ich karty zeskanowano jeszcze w grudniu w jednym z warszawskich bankomatów, a teraz pieniądze zostały wypłacone w Rzymie.
 • Kulisy tragedii wojskowego samolotu
  Coraz więcej wiemy na temat ostatnich chwil wojskowego samolotu CASA, który 23 stycznia rozbił się w Mirosławcu. Według informacji DZIENNIKA, maszyna wykonując manewr dochodzenia do pasa, będąc w zakręcie, po prostu runęła na ziemię. "CASA przepadła" - nazywa to, co stało się z samolotem, ekspert prof. Zdobysław Goraj.
 • Sondaż TNS OBOP dla DZIENNIKA
  Polacy są gotowi zabić napastnika w obronie życia swojego lub najbliższych. Ale złodziej samochodu może czuć się bezpiecznie. Wolimy mu oddać kluczyki do auta niż skrzywdzić - tak wynika z badań TNS OBOP przeprowadzonych na zlecenie DZIENNIKA.
 • Czy oskarżeni unikną procesu?
  Jestem wrakiem człowieka. Żyję tylko dla córki. Wszystkie plany, jakie miałam kiedyś, wraz ze śmiercią męża się skończyły - mówi DZIENNIKOWI wdowa po jednym z dwójki policjantów, którzy zginęli tragicznie rok temu, odwożąc do domu w Siedlcach wysokiego urzędnika MSWiA. Kilkanaście dni temu ich były przełożony z warszawskiego komisariatu oraz pracownik ministerstwa złożyli w sądzie wnioski o umorzenie sprawy ze względu na... niepopełnienie przestępstwa. Decyzja zapadnie dzisiaj.
 • Odruch serca zwykłego przechodnia przerwał dramat kilkuletniej małej Ukrainki Nastii, odebranej matce i zmuszanej do żebractwa. Dziewczynkę wykorzystywano jako "rekwizyt" do zmiękczania serc ofiarodawców. DZIENNIK odtwarza historię Nastii i jej matki Ludmiły B. - ofiar wschodnich gangów zajmujących się handlem ludźmi. Teraz przeciwko gangsterom toczy się sprawa w Sądzie Okręgowym w Rzeszowie - pisze DZIENNIK.
 • Przywieźć do obcego kraju małe dzieci, odebrać matkom i z zimną krwią używać ich do żebrania - trudno wymyślić okrutniejszy proceder. Ale właśnie tak nieludzką metodę zastosowały wschodnie gangi działające w Polsce. Jeden z nich rozbiła rzeszowska policja. Proces przestępców toczy się właśnie przed miejscowym sądem - ujawnia DZIENNIK.
 • Próbowałeś dostać się do policji, ale ci się nie udało? Nie szkodzi, lada dzień mogą do ciebie zadzwonić i zaproponować pracę. Policja cierpi na brak ludzi i aby uzupełnić niedobory bierze nawet tych, których wcześniej nie chciała. Jednym słowem - polskich absurdów ciąg dalszy - pisze DZIENNIK.
 • 1000 złotych za głowę grafficiarza - aby dostać te pieniądze, trzeba złapać wandala na gorącym uczynku i doprowadzić do komisariatu. Na ten nietypowy pomysł walki z grafficiarzami wpadł prezydent Bydgoszczy - pisze DZIENNIK.
 • Sprawa wypuszczenia na wolność nożownika z Gubałówki i nastolatki, która podżegała kolegów do skatowania studenta w Lublinie bulwersuje opinię publiczną. Tymczasem nie są to odosobnione przypadki - alarmuje DZIENNIK.