• Dennis Farina i Dustin Hoffman w serialu "Luck"
  Mikrokosmos wyścigów: hazardziści, koniarze, dżokeje i zwykli pechowcy marzący o wielkiej wygranej – tylko Michael Mann mógł pokazać ten świat, nie popadając w kicz i tandetę. Pierwszy i jedyny sezon jego serialu "Luck" trafił właśnie na DVD.
 • Gotye lepszy na swoim debiucie
  Wally De Backer, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko artysty znanego jako Gotye, jest fenomenem ostatnich miesięcy – pod względem internetowo rozprzestrzeniającej się sławy porównywalnym tylko z Laną Del Rey.
 • Zdaniem wielu (wy)znawców ezoteryki w rozpoczynającym się właśnie 2012 roku nastąpi koniec świata. W oczekiwaniu na tę miłą perspektywę – wyznaczono nawet dokładną datę 21 grudnia – poznajmy kulisy tej nieco mrożącej krew w żyłach przepowiedni. Na kanale History HD w ramach dokumentalnego cyklu „Efekt Nostradamusa” zobaczymy film „Rok 2012” poświęcony nadciągającej apokalipsie.
 • Robert De Niro wszystko zagra
  Zawsze potrafi przekonać widza, że jest postacią, którą gra. Od komedii przez dramat kostiumowy po kino gangsterskie Robert De Niro zawsze pozostaje ten sam: najlepszy.
 • "Milczenie Lorny"
  Czas spędzony przed telewizorem nie musi być tracony na pustą rozrywkę. W zalewie miałkiej, telewizyjnej papki zdarzają się filmy i programy naprawdę godne uwagi. Oto kilka ciekawych propozycji na najbliższe dni .
 • "Winx – magiczna przygoda" kumpelek z klubu
  Popularny włoski serial animowany o wróżce Bloom i jej koleżankach ze szkoły magii doczekał się pełnometrażowej wersji.
 • Kiedy za oknem szaro i zimno, najlepiej znaleźć sposób na spędzenie wolnego czasu w zaciszu własne, ciepłego domu. W takich chwilach z pomocą przychodzi telewizja, która wbrew temu co zwykło się o niej mówić, miewa również całkiem ciekawe i ambitne programy w swojej ofercie. Oto kilka tytułów godnych polecenia.
 • Zakazane imperium
  Twardy świat gangsterskiego półświatka, nielegalne interesy i mafijne porachunki w drugim sezonie serialowego hitu "Zakazane imperium". Czy przestępcze imperium stworzone przez Nucky'ego spotka spektakularny upadek?
 • „Prawdziwa historia rodu Borgiów”
  Niezwykłe dzieje hiszpańskiego rodu doby renesansu inspirują wielu filmowców. Po „Rodzinie Borgiów” Neila Jordana przyszła pora na europejską próbę podejścia do tego tematu.
 • "Jestem Twój"
  W najbliższych dniach w telewizji będziemy mogli zobaczyć nie tylko kolejne odcinki seriali i programów rozrywkowych, ale również ciekawe filmy fabularne i dokumentalne. Poniżej kilka propozycji będących dowodem na to, że czas spędzony przed telewizorem nie musi być bezrefleksyjną rozrywką.