• Prezes UOKiK wszczęła postępowanie przeciwko Orlen Oil w celu wykazania, czy spółka ustalała ze swoimi dystrybutorami ceny olejów silnikowych. Takie działanie może być uznane za porozumienie ograniczające konkurencję – wskazał urząd.
 • Jeden z "Detektywów" wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"
  Nawet jeśli ktoś nie ogląda serialu „Detektywi”, z pewnością natknął się na niego włączając TVN przed 19.00 w oczekiwaniu na „Fakty”. Jednego z jego bohaterów, Macieja Friedka zobaczymy w 11. edycji „Tańca z Gwiazdami”.
 • Telewizja Polsat rozpoczęła prace na planie nowego serialu pt. „Szpilki na Giewoncie”. W rolach głównych zobaczymy Magdalenę Schejbal i Krzysztofa Wieszczeka, Izabelę Kunę i Macieja Kozłowskiego.
 • Gwiazdy serialu wystąpią dla Michelle Obamy
  O tym, że Amerykanie przepadają za serialem „Glee” wiedzą wszyscy. Okazuje się, że mieszkanki Białego Domu nie należą do wyjątków. Michelle Obama i jej córki deklarują, że są wielkimi fankami śpiewających dzieciaków. A ponieważ Pierwsza Dama to wyjątkowa fanka, gwiazdy serialu zaśpiewają specjalnie dla niej.
 • O tym, że Łukasz Mróz, znany jako Mrozu wystąpi w „Tańcu z gwiazdami” mówiło się już od dawna. Teraz to pewne: raper zmierzy się na parkiecie z innymi gwiazdami.
 • W nowym show Polsatu pt. "Tylko nas dwoje" profesjonalni muzycy będą szkolić wokale tych, którzy dotąd nie mieli wiele wspólnego ze śpiewaniem. Polsat już jakiś czas temu podał do publicznej wiadomości listę wszystkich uczestników show, a przynajmniej tak się wydawało... Podczas konferencji ramówkowej stacji okazało się, że w programie wystąpi jeszcze jedna para...
 • Dwójka pokaże nowe seriale
  Grupa przebojowych trzydziestolatków, zmagania rodziców z wychowaniem dzieci i ambitna młoda policjantka to tylko niektóre z propozycji przygotowanych przez Dwójkę na nowy sezon. Zobacz, co jeszcze zobaczymy wiosną w TVP2.
 • "Sprawiedliwi"
  Joanna Brodzik w roli szefowej kuchni, zupełnie nowe seriale i powrót znanego i lubianego „Ojca Mateusza” to niektóre z wiosennych propozycji Jedynki. Sprawdź, co jeszcze stacja przygotowała dla swoich widzów na nowy sezon.
 • Ola Szwed wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”
  Kolejną gwiazdą 11. edycji „Tańca z gwiazdami” będzie Ola Szwed. „Zostało dwa tygodnie do rozpoczęcia programu i jest naprawdę kiepsko. Zależy mi, żeby nie odpaść jako pierwsza” – opowiada aktorka o swoich przygotowaniach do udziału w show.
 • Kontrowersyjny serial o gejach trafi do Polski
  Serial wprawdzie do nowości nie należy, ale decyzja o jego emisji to prawdziwa sensacja. „Queer as Folk” to jedna z najbardziej kontrowersyjnych produkcji w historii amerykańskiej telewizji. Już w marcu zobaczą ją Polacy. "Podobna kuracja jest pilnie potrzebna Polakom" – przekonuje Tomasz Raczek, dyrektor kanału nFilmHD, który serial pokaże.