• Szalony taniec przy piosence "Let's twist again" płynącej z głośników, z których zazwyczaj padają informacje o przyjazdach i odjazdach pociągów? Tak będzie już dziś na stołecznym Dworcu Centralnym. Tuż przed godziną 19.00 kilkaset osób zatańczy w hali głównej.
 • "Jestem już zmęczony tym człowiekiem. Psy szczekają, karawana idzie dalej"- mówi nam Adam "Nergal" Darski z Behemotha na wieść o tym, że Ryszard Nowak chce wstrzymać trasę zespołu. Znany tropiciel sekt rozesłał do prezydentów miast, w których mają odbyć się koncerty, list z prośbą o ich odwołanie.
 • Reklamują sprzęt AGD "kur...ą"
  "O kur..." i "zaje", czyli słowa, które jednoznacznie kojarzą się z wulgaryzmami, pojawiły się na billbordach reklamujących AGD i RTV w Chełmie. Mieszkańcy są zniesmaczeni. Jak daleko posuną się spece od reklamy, by sprzedać swój produkt? - pytają.
 • Głuchy raper uczcił Pluton Głuchoniemych
  Udział Plutonu Głuchoniemych w Powstaniu Warszawskim został wreszcie doceniony. Raper Karol Pjus Nowakowski nagrał utwór zatytułowany "Głośniej od bomb", poświęcony właśnie niesłyszącym żołnierzom. Pjus wie, o czym mówi - sam stracił słuch, obecnie słyszy jedynie dzięki implantom pniowym.
 • Co 50 atak hakerski pochodzi z Polski
  Polska znalazła się w czołówce krajów, z których pochodzi najwięcej ataków hakerskich. Zajmujemy ósme miejsce, a wyprzedzają nas m.in. Chiny, Stany Zjednoczone i Brazylia.
 • Wielkie rozczarowanie w Łodzi. Znany aktor i gubernator Kalifornii nie przyleci do Polski na obchody 65. rocznicy likwidacji getta w tym mieście. Wszystko to wina kryzysu. Cięcia budżetu stanu Kalifornia nie pozwalają na podróże zagraniczne nawet najwyższym władzom.
 • 200-tysięczne odszkodowania dla rodzin górników zabitych w 1981 roku w kopalni "Wujek" będą zwolnione z podatku. Wniosek złożony przez rodziny poległych został pozytywnie rozpatrzony przez Ministerstwo Finansów.
 • Ojciec Rydzyk zdziera ze swoich wiernych
  Maxcom, jedyny aparat telefoniczny dostępny w telefonii komórkowej ojca Rydzyka jest droższy niż w innych sklepach. Podobnie połączenia telefoniczne. Wygląda na to, że sieć w Rodzinie jest jedną z najdroższych i najmniej konkurencyjnych na rynku.
 • Wypadek ujdzie Zientarskiemu na sucho?
  Maciej Zientarski nie pamięta wypadku, w którym brał udział, ani żadnych faktów z dwóch lat przed tragedią. Według biegłych nie może odpowiadać przed sądem za spowodowanie wypadku, w którym zginął dziennikarz "Super Expressu" - informuje portal tvp.info.
 • UFO krąży nad Warszawą
  UFO istnieje. Para z Wołomina pod Warszawą ma na to dowód. Prezesowi Fundacji Nautilus pokazali zdjęcia, które zrobili w okolicach swojego domu. Na jednym zdjęciu rozmazany świetlisty punkt, na innym - dwa, na kolejnym - jaśniejszy kolor daty. To mają być dowody na istnienie obcych.