• A niech to fąfną gżdryce! Bycie dzieckiem wcale nie jest takie proste. Lawina dorosłych zakazów i nakazów spada na nie zazwyczaj wtedy, gdy zaczyna być naprawdę fajnie. "Posprzątaj pokój", "Odrób lekcje", "Wyrzuć śmieci". No i jak tu zachować stoicki spokój? I jak tu - komba bruca - nie zakląć? No to klnijmy.
 • Jesienna kolekcja H&M
  H&M to jedna z bardziej lubianych sieciówek odzieżowych w Polsce. A sympatię zyskała m.in. tym, że proponuje nam to, co można zobaczyć na wybiegach w Paryżu, Londynie czy Mediolanie. Połączenie światowej mody i przystępnych cen przyciąga fashion victims jak magnes. Zobaczmy, co H&M szykuje na nadchodzącą jesień i zimę.
 • Była symbolem seksu, aktywistką polityczną, propagatorką zdrowego stylu życia. Ale przede wszystkim to kobieta bezkompromisowa. Już niebawem po raz czwarty wyjdzie za mąż. I tak naprawdę ciekawsze od tego, komu ponownie powie "tak", jest to, kogo na ceremonię aktorka postanowiła zaprosić.
 • Rockowe lata osiemdziesiąte, czar bohemy, ponadczasowe retro i wiecznie modna elegancja. Oto cztery najmodniejsze style nadchodzącej jesieni. Który z nich wybierzesz dla siebie?
 • Shiseido: makijaż na jesień i zimę 2009/2010
  Tej jesieni to oczy powinny przede wszystkim zwracać na siebie uwagę. Dlatego w propozycjach makijażowych główną rolę grają cienie, tusze i kredki do powiek. Bo oczy, tak jak obraz, potrzebują oprawy, by wydobyć z nich urodę i głębię.
 • Ma w ciele dwa tuziny tykających bomb
  Pięć lat temu wykryto u niej 24 guzy. Od tamtego czasu w jej życiu zmieniło się dosłownie wszystko. Lekarze radzili jej, żeby obserwowała i czekała. Ona wolała obserwować i żyć. "Wszyscy umrzemy. Chorzy na raka są po prostu lepiej poinformowani" - wyznała. Dlatego żyje. I udowadnia, że życie nawet z rakiem może być sexy.
 • Podbiła serca milionów Polaków. Piękna, seksowna, znana i lubiana. Za Dorotą Gardias-Skórą niejeden mężczyzna poszedłby w ogień, a kobieta zamieniłaby się z nią na figurę. Znana pogodynka, zwyciężczyni ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami" to kobieta stuprocentowa. Czy doceniłby to mężczyzna taki jak Brad Pitt?
 • Choć pomysł ten zrodził się w Wielkiej Brytanii lub Australii prawie pół wieku temu, do Polski wkroczył niedawno. Obdarowywanie nowo narodzonych dzieci i ich mam takimi właśnie bukietami to ostatnio moda. I nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie materia, z której powstały.
 • Kobiecość niejedno ma imię
  Modą można się bawić na wiele sposobów, a style ze sobą śmiało przeplatać. Aby wyeksponować nogi, możemy sięgnąć po zmysłowe pończochy, rajstopy z ciekawą fakturą lub wybrać dziewczęce legginsy. Kobiecość bowiem niejedno ma imię.
 • Latem włosy wymagają specjalnego traktowania. Słońce, choć zawdzięczasz mu złotą opaleniznę, na włosy i skórę głowy działa nie najlepiej. Dlatego by po wakacyjnym szaleństwie nie oszaleć od łupieżu, przesuszonych, łamliwych i wypadających włosów, otocz je specjalną troską.