• Agnieszka Dudzińska, fot. Darek Golik
  - Może gdzieś są udane rodziny patchworkowe, ale wydaje mi się, że one dobrze wyglądają tylko w głupawych komediach. W prawdziwym życiu to jest niewiarygodna trauma dla dziecka. Dla niego rozwód rodziców to rozpad całego świata - mówi Agnieszka Dudzińska, niedoszła kandydatka PiS na Rzecznika Praw Dziecka.
 • Krzysztof Czabański
  Jeśli empatia wobec zwierząt jest ideologią, to tak, jestem ideologiem. I niech mi pan nie wmawia, że chcę zakazać uboju. Ja po prostu zastanawiam się, czy takie postulaty nie pojawią się za kilkanaście lat – w wywiadzie dla Roberta Mazurka mówi Krzysztof Czabański dziennikarz, publicysta, od 2016 r. przewodniczący Rady Mediów Narodowych.
 • Szewach Weiss
  "Może ja mam zbyt dobre podejście do Polaków, bo mnie uratowali?" - mówi Szewach Weiss w rozmowie z Robertem Mazurkiem. 
 • Oleksy: Współpraca z PiS? Dlaczego nie!
  Józef Oleksy zapewnia, że nic złego się nie stanie, jeśli SLD zacznie zadawać się z PiS. "Sformułowano tezę, że każdy, kto ma konszachty z PiS, jest brzydki i antypisizm ma być doktryną obowiązującą. Bo wszystko, co jest złe dla PiS, jest dobre dla ojczyzny" - mówi były premier DZIENNIKOWI.
 • Robert Kwiatkowski: Dalej jestem twardy!
  "Fajny facet" - tak o sobie mówi Robert Kwiatkowski, prezes TVP z czasów, gdy SLD był u władzy. Jednak wywiad, jakiego udzielił DZIENNIKOWI, jest ostry i pełen emocji. Kwiatkowski przyznaje, że nie ceni braci Kaczyńskich i zapewnia, że nie przeprosi za nic, co za jego czasów działo się w TVP.
 • Materski: Rosyjska propaganda ma swój cel
  Mamy do czynienia ze zmasowanym atakiem propagandowym, jakby Moskwa zawczasu przygotowywała się do odparcia zarzutu o współudział w wywołaniu II wojny światowej. Jest to czytelna prowokacja, na którą nie powinien reagować rząd - mówi DZIENNIKOWI historyk i politolog Wojciech Materski.
 • Chlebowski: Zapytam Piterę o tanią whisky
  "Narażaliśmy się związkowcom, ubekom, służbom mundurowym. Odwagi mamy wiele" - mówi DZIENNIKOWI szef klubu PO Zbigniew Chlebowski. Zapewnia też, że rząd działa przejrzyście i nie zamierza kryć żadnych informacji. Obiecuje nawet, że sprawdzi, gdzie politycy PiS pili tanią whisky, o czym w swoim raporcie pisała Julia Pitera.
 • Karol Karski: Nie mam prawa jazdy na meleksy
  "Nie piłem, bo brałem antybiotyki i nie jeździłem żadnym meleksem. Byłem na jednym ze spotkań założycielskich Stowarzyszenia Ordynacka, ale do niego nie wstąpiłem. Urodziłem się trzynastego, w piątek. Nie jestem przesądny i pecha się nie boję" - wyznaje DZIENNIKOWI poseł PiS Karol Karski.
 • "Zarzuca mi się przeciwstawne rzeczy: albo że godzę się na wszystko, albo że chodzę nieustannie na zwarcie, że robię telewizję wściekle prawicową, albo że nic się nie zmieniło od czasów Kwiatkowskiego. Raz, że robię czystki, następnego dnia, że pracują tu sami komuniści" - mówi Bronisław Wildstein w DZIENNIKU.