• Niby kryzys zatacza coraz szersze kręgi, jednak wbrew pozorom nie dotyka wszystkich. Z pewnością na problemy finansowe nie może narzekać Agustin Egurrola - nadal inwestuje i zbiera bogate plony. Ponoć w tym roku, kiedy wszyscy zaciskają pasa, on zarobi - bagatela - 3 miliony złotych.
 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras są małżeństwem od trzydziestu lat i wydają się parą idealną, co w show-biznesie bynajmniej nie jest regułą. Niestety na wizerunku ich związku pojawiły się rysy. Jak zdradzają bliscy znajomi rodziny, mąż Kozidrak nie należy do ludzi najłatwiejszych we współżyciu. O co chodzi?
 • Krzysztof Ibisz to wszechstronnie utalentowany człowiek. Nie dość że w ogóle się nie starzeje i wyglądem przypomina raczej nastolatka niż 40-letniego mężczyznę, to z wielką chęcią podejmuje coraz to nowe wyzwania. Tym razem jednak przejdzie samego siebie. Będzie śpiewał. Na szczęście w towarzystwie Joanny Liszowskiej, sam bowiem ponoć nie grzeszy talentami muzycznymi.
 • Nie od dziś wiadomo, że Edyta Górniak nie należy do osób o najłagodniejszym usposobieniu. Jej kaprysy przybierają na sile teraz, kiedy małżeństwo z Darkiem Krupą wisi na włosku. Nie dość, że kilka dni temu w nocy wyprowadziła się od męża, to teraz usuwa ze swojego otoczenia ludzi, którzy mogliby poznać jej tajemnice i pójść z nimi do mediów.
 • Jak na prawdziwie elegancką kobietę przystało, Kayah uwielbia spędzać godziny na zakupach. Mimo szalejącego w Polsce kryzysu nie potrafi odmówić sobie luksusowych przedmiotów, jak choćby kosztownych torebek. Wydaje pieniądze, bo wychodzi z założenia, że pracuje także po to, by zapewnić sobie wygodne życie. Czy to już zakupoholizm?
 • Socha: Nie jestem głupią blondynką
  Małgorzata Socha musi mieć nie lada odwagę. Jako młoda, zaledwie 29-letnia aktorka, z niewielkim stażem zdecydowała się bowiem na przyjęcie roli Violetty, typowej głupiutkiej blondynki z serialu "BrzydUla". Niestety, podobnie jak w przypadku innych aktorów, także Małgorzatę Sochę widzowie zaczęli utożsamiać z odtwarzaną postacią. Na szczęście ona zupełnie się tym nie przejmuje.
 • Lady GaGa to niewątpliwie jedna z najbardziej kontrowersyjnych piosenkarek. Razi nie tylko swoim zachowaniem i strojem, ale także poglądami na temat życia i miłości. Mimo wielu wulgarnych wypowiedzi na temat tej ostatniej utrzymuje, że byłaby idealną synową. Są jacyś chętni?
 • Michał Wiśniewski nie ukrywa, że jego życie nie jest pozbawione problemów. Teraz jednak zamierza je systematycznie i skutecznie rozwiązywać. Ma mu w tym pomóc osobisty trener, którego poleciła Wiśniewskiemu menedżerka i żona w jednej osobie Anna Świątczak. Czekamy na rezultaty...
 • Joanna Koroniewska to dziś jedna z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych aktorek. Jednak jeszcze kilka lat temu nie słyszał o niej nikt, podobnie zresztą jak o rzeszach innych adeptów szkół artystycznych. Właśnie wtedy, jeszcze podczas studiów, zawodową i przyjacielską solidarność Joanna poprzysięgła swojej serdecznej koleżance Ewelinie Serafin. Teraz całkowicie się od niej odcięła.
 • Bożyszcze kobiet Richard Gere, którego znamy głównie z kultowej "Pretty woman" i "Uciekającej panny młodej" już wkrótce poszerzy grono swoich fanek o Hinduski. Aktor wystąpi w filmie, która stylem znacznie odbiega od amerykańskich produkcji. Już wkrótce bowiem Gere zagra, a właściwie raczej zatańczy i zaśpiewa, w Bollywood. Ciekawe, jak będzie się prezentował w powłóczystych, jaskrawych szatach...