• Chcesz mieć dom? Kup pierścionek
  Już nie musisz brać kredytu, załatwiać żmudnych formalności, a potem wynajmować architekta wnętrz... teraz możesz mieć swój własny dom na palcu. Jeśli oczywiście stać cię na zakup jednego z dzieł francuskiego projektanta biżuterii Phillippe'a Tournaire.
 • Tak nie uprzykrzysz życia swojej rywalce
  Kobieta zdradzona jest zdolna do wszystkiego. Jej myśli są skierowane ku jednemu celowi: uprzykrzyć życie znienawidzonej rywalce. W tym działaniu nie cofamy się przed niczym. Ale czy naprawdę warto poświęcać tyle energii zemście? Przykład pewnej warszawianki daje wiele do myślenia...
 • Tuńczyk wpływa na wszystko
  O tym, że ryba wpływa na wszystko, wiemy z kampanii edukacyjnej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Czy jednak jadamy ryby tak często, jak powinniśmy? Pomyśl o tym, przygotowując pastę z tuńczyka.
 • Zawsze masz kłopot z prezentem dla mężczyzny - czy to swojego, czy obcego. Butelka dobrego alkoholu czy krawat są fajne, ale nieco sztampowe. Mamy dziś dla ciebie naprawdę znakomitą propozycję. To coś niebanalnego i eleganckiego zarazem.
 • Torebka dla dziewczyny Bonda
  Nie jesteśmy zwolennikami używania broni palnej, ale torebka, która została pomyślana jako kabura pistoletu budzi naszą sympatę. Jest inna, niebanalna - a o to chyba w modzie chodzi. Dzięki niej wyróżnisz się z tłumu. Uwaga: jest idealna na wieczór, na przykład na premierę nowej produkcji o przygodach agenta 007.
 • Spódnice z wybiegów
  Moga być krótkie (takie wola panowie) i długie (chyba już nieco niemodne), rozkloszowane i wąskie. Kolorowe i szare, w szkocką kratkę i w grochy. To one przez długie lata wodziły prym w damskich garderobach, zanim nie zdetronizowały ich spodnie. Spódniczki. Dzisiaj, 30 października jest ich święto. Jak je uczcisz?
 • Ze słodyczy najbardziej lubimy śledzie
  To nieprawda, że kobiety mogłyby się żywić bezami (jedzonymi łyżeczką) albo czekoladkami z migdałem w środku. My też lubimy dania uznawane za typowo męskie - ot, choćby śledzie. Oto znakomity przepis na śledzie w śmietanie z jabłkiem. Naszym zdaniem bardzo kobiece!
 • Najpiękniejsza klatka na świecie?
  Robert Pattison - krzykną fanki najmodniejszego obecne gwiazdora. Niestety, uduchowiony Robert nie może pochwalić się doskonałymi kształtami. Zwyciężył mężczyzna tak niedoskonały, że aż nierealny. Są kobiety, które uważają go za straszliwego brzydala, ale wiele z nas ma go za współczesnego boga seksapilu. Czy dlatego, że jest tak bardzo zwyczajny?
 • Szkrzydlaty korkociąg
  Wino to napój elegancki i wymagający odpowiedniej oprawy, począwszy od kieliszków, a na korkociągu skończywszy. Dzisiaj mamy dla ciebie niebanalną propozycję. Ten korkociąg to prawdziwe cudeńko, a do tego nazywa się Lola Tira Bugatti. Niemal jak jakaś włoska arystokratka!
 • Gdy toaleta jest twoją czytelnią...
  Przyznaj się, ale bądź ze sobą (i z nami) całkiem szczera: czy czytasz gazety lub książki w toalecie? Jeśli nie, to nie czytaj dalej tego tekstu. Jeśli tak, to zobacz, co znaleźliśmy w sieci dla wielbicieli posiedzeń w miejscu, do którego nawet król chodzi piechotą.