• Lady GaGa pozuje topless
  Lady GaGa znów szokuje. Uzdolniona i kontrowersyjna gwiazda pojawiła się w sesji topless, do tego w dziwacznych rękawiczkach przypominających krogulcze szpony oraz w cienkich, licznych łańcuszkach, które były jedyną osłoną dla zgrabnych piersi wokalistki - warto dodać, że nie zawsze skuteczną...
 • Do czego służą portale społecznościowe? Do utrzymywania kontaktu z przyjaciółmi i znajomymi. Czy jednak kilkutygodniowe niemowlę ma znajomych? Na pewno nie takich, z którymi często się widuje i spędza czas, ale na Facebooku - jak najbardziej. Swój własny profil ma synek Reni Jusis.
 • Nergal zaczyna łysieć
  Na pierwszy rzut oka Radosław Majdan i Adam Darski różnią się od siebie absolutnie wszystkim. A jednak jest coś, co łączy tych dwóch panów. Czyżby właśnie to, o czym mowa, pociągało Dodę? Chodzi o przerzedzone włosy!
 • Daniel Olbrychski jest jedną z niewielu polskich gwiazd, które miały przyjemność spotkać się twarzą w twarz z największymi aktorami Fabryki Snów. Słynny Kmicic zagrał u boku Angeliny Jolie i - choć jest pod jej wielkim wrażeniem - uważa, że powinna... przytyć!
 • Uczucie, które wybuchło między Dodą a Nergalem zaowocowało zaręczynami. Nic dziwnego, że narzeczeni chcą teraz razem zamieszkać. Lider Behemotha nie planuje jednak na stałe wprowadzić się do warszawskiego apartamentu Dody - zakochani postanowili kupić swoje pierwsze wspólne gniazdko. I tu zaczynają wychodzić różnice między nimi.
 • Dodzie nie starcza już muzyka. Wokalistka skandalistka, która ma już na koncie filmowy epizod, postanowiła przeistoczyć się w aktorkę. By na pewno odnieść sukces, bardzo liczy na pomoc jednej z największych branżowych grubych ryb - Ilony Łepkowskiej. Co na to scenarzystka "M jak miłość"?
 • Dziś Jolanta Kwaśniewska jest ucieleśnieniem wdzięku i stylu. Jak jednak przyznaje pani prezydentowa, nie zawsze tak było. Okazuje się, że pierwsza dama miała poważne obiekcje do swojego wyglądu i nazwała się... kartoflem.
 • Farrell publicznie wyznał miłość Alicji
  W miniony weekend Colin Farrell odebrał nagrodę dla najlepszego aktora za rolę w "Ondine" na gali IFTA Awards w Irlandii. Gwiazdorowi towarzyszyła ukochana Alicja Bachleda-Curuś. Widać było, że zrobiło jej się cieplej na sercu, gdy aktor uwzględnił ją w pełnych miłości podziękowaniach.
 • Zobacz, piękną modelkę w sesji sadomaso
  Producenci sesji zdjęciowych zaczynają szukać nowych sposobów na przyciągnięcie czytelnika, który wszystko już widział. Kuszenie nagością staje się normą, zatem trzeba pokazać coś mocniejszego. Magazyn "Interview" postawił na negliż na ostro. Zobacz jedną z najlepszych modelek świata Larę Stonę w sesji a la sadomaso.
 • Elton John to legenda muzyki, wspierająca ruchy na rzecz tolerancji wobec osób homoseksualnych. Artysta-gej jest cenionym twórcą na całym świecie. Pozycja pozwala mu na wiele. Prawdopodobnie dlatego w wywiadzie stwierdził: "Jezus był superinteligentnym gejem".