• Erotyczne gadżety od dawna są społecznie akceptowane i stanowią przedmiot żartów towarzyskich i całkiem poważnych dysput na przyjęciach. Dziś, aby kupić wibrator, nikt już nie zakłada peruki i ciemnego prochowca. Bo wszystko jest dla ludzi. Oto 10 najlepszych zabawek i pobudzaczy dla dorosłych.
 • Myślisz, że jedna tabletka przeciwbólowa nie zaszkodzi tobie lub twojemu dziecku? Ok, jedna nie. Ale pamiętaj, że od jednej może się zacząć. Ta dziewczyna w najgorszym okresie swego życia brała po 50 tabletek dziennie. Dziś ma 24 lata i jest już po trzech odwykach. Teraz stara się prostować swoje życie. Przeczytaj to ku przestrodze.
 • Szok! Victoria Beckham bez makijażu
  Wszyscy myśleli, że śpi pokryta pudrem, że właściwie w makijażu się urodziła. Perfekcyjna Victoria nie pokazuje się w końcu nigdy inaczej niż w stanie idealnym. Aż tu nagle Posh, nie kryjąc twarzy, wraca z siłowni kompletnie bez make upu, spocona i błyszcząca. Jak widać, ma też swoją ludzką twarz.
 • GaGa nie zawsze strzela w dziesiątkę ze swoim wizerunkiem. Tym razem jednak przesadziła z opalaniem. Na zdjęciach wykonanych przez Mario Testino dla magazynu "V", wygląda jakby wsadzono ją do pieca o wysokiej temperaturze. Na pewno nie jest to atrakcyjny widok.
 • Chcesz sukcesu? Noś obcasy
  Zatwardziałe feministki mówią, że wysokie obcasy są tylko jeszcze jednym narzędziem opresji kobiet. Masakrują stopy, niszczą nam kręgosłupy, ale też wydłużają nogi, wypychają pupy i napinają nasze mięśnie, co niestety czyni z nas obiekty seksualne. Jednak kobiety sukcesu mówią jednogłośnie: chcesz wygrać ważne spotkanie biznesowe – szpilki są obowiązkowe.
 • Rihanna jest podrabiana i sama podrabia
  Rihanna jest już nie tylko piosenkarką, wyrasta również na ikonę stylu. Stylizacje piosenkarki znajdują wiele naśladowczyń, również wśród gwiazd. Teraz Rihanna wystąpiła w roli dziewczyny z okładki. Tym razem sama naśladuje cudzy styl. Drapieżna sesja przywodzi na myśl kontrowersyjną Grace Jones.
 • Cheryl Cole - jako kolejna gwiazda - dołączyła do grona znanych kobiet, reklamujących L'Oreal. Piosenkarka znana jest z pięknej, bujnej fryzury - nic więc dziwnego, że będzie reklamowała produkt do włosów. Zdjęcia Cheryl pojawią się w prasie już w przyszłym miesiącu.
 • Co podnosi nasz apetyt seksualny?
  Temperament seksualny różni się w zależności od osoby. Budują go głównie nasza osobowość, charakter i dotychczasowe wspomnienia. Tego zmienić się nie da – są jednak czynniki, które również podnoszą jakość libido, a które poprawić możemy. Co do nich należy?
 • To muszą być dobre geny, bo nikt nie uwierzyłby, że ona kiedykolwiek mogła ważyć powyżej 50 kilogramów. Filigranowa Courtney Cox ma świetną figurę, choć skończyła 45 lat i urodziła dwójkę dzieci. Teraz, idealne ciało pokaże w nowym filmie z sobą w roli głównej, "Cougar Town".
 • Sharon Stone coraz chudsza
  Kolejne zdjęcia Sharon Stone wprawiają publikę w konsternację. 51-letnia aktorka chudnie w oczach. Zawsze dbała o siebie nadmiernie i była skupiona na swojej sylwetce, teraz jednak stało się to chorobliwe. Stone ma kłopot z akceptacją swojego wieku i starzenia – piszą zachodnie media.