• Policja, Sanepid i Inspekcja Farmaceutyczna przeprowadziły spektakularne naloty na warszawskie sex-shopy. Okazuje się, że sprzedawano w nich nie tylko gumowe lalki i wibratory. W ofercie były też leki, na które w aptece trzeba mieć receptę.
 • Dla Wiesława S. najważniejsze było zaspokojenie własnych potrzeb. Ważniejsze nawet, niż życie i zdrowie jego kochanki. Sąd uznał, że nieinformowanie partnera seksualnego o fakcie, że jest się nosicielem wirusa HIV, to przestępstwo. I to poważne. Wiesław S. spędzi w więzieniu dwa i pół roku.
 • Wstrzymano budowę Stadionu Narodowego
  Robotnicy przerwali pracę, a na budowie Stadionu Narodowego pojawiła się dziś w południe policja i oddział żołnierzy. Wszystko przez żeliwną rurę, która wyglądała jak pocisk.
 • Paweł Kukiz znowu śpiewa o historii. Niedawno zaskoczył piosenką "Heil Steinbach", dziś - w rocznicę wkroczenia Armii Czerwonej do Polski - w sieci pojawiła się piosenka pod tytułem "17 września. (Polsza nie zagranica)". "Ta piosenka jest bardzo osobista" - mówił artysta w niedawnym wywiadzie.
 • W Białymstoku odbył się uroczysty pogrzeb jedenastu nienarodzonych płodów. Przy okazji wyszły na jaw szokując fakty: na co dzień płody traktowane są jak zwykły odpad: palone i... przerabiane na kostkę brukową.
 • Trzech ochroniarzy z ekskluzywnej galerii handlowej we Wrocławiu jest podejrzanych o zabicie gołymi rękami klienta sklepu. Złapali go i jego kolegę na próbie kradzieży alkoholu. Ale zamiast wezwać policję i oddać złodziei w jej ręcę, zaczęli ich bić. Aż jednego z nich zabili.
 • Już w 2011 roku zaczniemy pożegnanie ze starymi dowodami osobistymi. W tych nowych zakodowane będą m.in. nasze dane biometryczne i podpis cyfrowy. W razie potrzeby na nowym dokumencie będzie można dogrywać także nowe funkcje. Gorzej, że dowody dla nastolatków będą wyglądały identycznie jak dla dorosłych. Dlaczego? Bo tak jest taniej - twierdzi MSWiA.
 • Lawinowo rośnie liczba aborcji
  Tylko w ciągu jednego roku liczba aborcji wzrosła w Polsce o połowę - wynika z rządowego raportu, który wyciekł do mediów. A to tylko statystyki dotyczące legalnych zabiegów przerywania ciąży. Liczba tych podziemnych - według szacunkó - wzrosła aż trzykrotnie. Skąd ta "moda" na aborcje?
 • Kolejna inwestycja na Euro odwołana
  A miało być tak pięknie: na warszawskch Bielanach miał powstać supernowoczesny obiekt sportowy z ekskluzywnym hotelem, w którym w czasie Euro 2012 zamieszkają największe gwiazdy europejskiego futbolu. Zamiast tego będzie ściek. Władze Warszawy zdecydowały właśnie, żeby atrakcyjne tereny sportowe oddać wodociągom. Tym samym pogrzebały klub z ponad 50-letnią historią.
 • Czy Lech Kaczyński jako prezydent Warszawy stosował mobbing wobec swoich podwładnych? Jeden z nich stał się "apatyczny", a drugi ma do dziś problemy żołądkowe. Obaj panowie domagają się od prezydenta w sumie 15 mln zł. Twierdzą, że tyle by zarobili, gdyby nie szykany z jego strony.