• Zajęczy pasztet w grzybowym mundurku
  Chcesz zaskoczyć swoich bliskich ekstrawagancką potrawą? Skuś się na zajęczy pasztet z grzybami. Nie dość, że doskonale smakuje, to jeszcze pięknie będzie się prezentował na wielkanocnym stole. A że jest bardzo prosty w przygotowaniu, może go zrobić nawet mało wykwalifikowana pani domu.
 • Roznieć waszą namiętność (na nowo!)
  Każda, nawet najbardziej szczęśliwa i namiętna miłość z czasem traci nieco na entuzjazmie i żywiołowości. To naturalne. Gorzej, jeśli w związek podstępnie wkrada się nuda, która od środka rozbija partnerów, zniechęca do jakiegokolwiek wysiłku i kieruje ich spojrzenia ku nowym obiektom pożądania. Jak temu zaradzić?
 • Sprawdź, jaki on będzie w łóżku
  Seks to niewątpliwie jedna z najważniejszych sfer w naszym życiu. Jednak jest sprawą na tyle intymną, że zwykle decydujemy się na niego dopiero po pewnym czasie od poznania partnera. Czy jednak są sposoby, żeby jeszcze przed miłosnym tete-a-tete przekonać się, jaki w łóżku okaże się twój wybranek? Otóż są! Przeczytaj wskazówki amerykańskich specjalistów do spraw związków.
 • Komunia ośmiolatka to - zaraz po weselu - największy wydatek dla rodziców chrzestnych. Rozmowa o pracę czy wybór kreacji ślubnej to dla wielu betka w porównaniu z kupnem prezentu dla malucha. Tym bardziej, że zarówno katalog możliwości, jak i oczekiwania głównego bohatera dnia są ogromne. Jak nie dać się zwariować i znaleźć złoty środek?
 • Zdrada zaczyna się przy biurku w pracy
  Zdrada może przytrafić się w każdym związku. Według statystyk jedną z najczęstszych scenografii dla romansów jest praca, gdzie trudno mieć partnera ciągle na oku i zazdrośnie kontrolować każde jego spojrzenie czy uśmiech. W walce o trwałość związku nie jesteśmy jednak bezbronne. Jak sprawić, by partner nie tylko nie flirtował ze współpracowniczkami, ale wręcz na skrzydłach biegł do domu? Sprawdź.
 • Paznokcie, które zbudowane są głównie z włóknistego białka zwanego kreatyną, są jedną z najmocniejszych tkanek naszego organizmu. Niestety, przez niewłaściwą dietę lub niedbałe traktowanie stają się łamliwe, pofalowane, poprzecinane białymi smugami lub pożółkłe. Jak poradzić sobie z nimi naturalnymi, domowymi sposobami?
 • Pieniądze są brudne, i to dosłownie
  Stare powiedzenie głosi, że pieniądze szczęścia nie dają. Niestety jest w tym ziarno prawdy. I nie chodzi tu bynajmniej o kwestie miłości czy przyjaźni. Mowa o zdrowiu. Okazuje się bowiem, że na banknotach i monetach podawanych z ręki do ręki znajduje się całe mnóstwo groźnych zarazków. Sprawdź, jakie spustoszenie mogą wywołać w twoim organizmie.
 • Od przybytku głowa boli
  Lekkie, zwiewne ciuszki, coraz bardziej odsłonięte ciało i kolory: żółty, niebieski, zielony, czerwony. Wszystko to synonimy wiosny. Niestety, zmiana temperatury, skądinąd bardzo wyczekiwania, wiąże się również z koniecznością przełożenia ubrań tak, by na strategicznych półkach w szafie zostały tylko letnie wdzianka. A to świetna okazja do zrobienia porządku ze zbędnym rozgardiaszem.
 • Odszyfruj symbole na kosmetykach
  Wybierając kosmetyk do pielęgnacji twarzy lub ciała kierujemy się najczęściej marką, obiecywanymi efektami, opinią koleżanek lub ceną. Tymczasem prawda o urodowych specyfikach kryje się również w opakowaniu. Umieszczone są bowiem na nim magiczne znaczki, które opowiadają, jaką drogę kosmetyk przeszedł, zanim trafił w nasze ręce.
 • Granica między sympatią a romansem
  Mimo więzi, jaką tworzymy z partnerem, swoje uczucia dzielimy także na rodzinę, przyjaciółki oraz... przyjaciół i znajomych. Ponieważ jednak nie od dziś wiadomo, że bliska znajomość między "zajętą" kobietą i mężczyzną do najłatwiejszych nie należy, warto pamiętać o kodeksie postępowania. Jeśli chcesz uniknąć problemów, po prostu omijaj pułapki.