• Show-biznes: seks, alkohol i brak zasad?
  Wszyscy zazdrościli jej tej pracy. Nie każdy ma bowiem na co dzień kontakt z największymi polskimi sławami. Ale Joanna po roku organizowania imprez z udziałem rodzimych "gwiazd" ma na ich temat wyrobione zdanie. Poznaj szokującą prawdę o polskim show-biznesie.
 • Wszystkie kochanki w jednym łóżku
  Jest powiedzenie, które głosi, że idąc do łóżka z mężczyzną, idzie się tam także z jego wszystkimi dotychczasowymi kochankami. Choroby przenoszone drogą płciową noszą miano chorób wstydliwych, ale to nie do końca fortunne określenie. Trzeba bowiem mówić i pisać o nich jak najwięcej!
 • Rozkosz na własną rękę
  Trening czyni mistrza. Tak jest w sporcie, w pracy, ale także w seksie. Jeśli sprawia ci on niewielką przyjemność, to spróbuj po prostu zająć się... sama sobą. Odrzuć na bok wszelkie przesądy, które sugerują, że masturbacja źle się kończy. Jest bowiem dokładnie przeciwnie. Kończy się dobrze.
 • Urlop może zamienić się w piekło
  Czekasz na te dwa tygodnie przez cały rok. A gdy już nadejdą , niejednokrotnie zastanawiasz się, po co na nie w ogóle pojechałaś. Nie wszystkie kłopoty można przewidzieć, ale są trzy kwestie, które musisz przemyśleć na długo przed tym, jak z walizką i wesołą pieśnią na ustach zamkniesz za sobą drzwi mieszkania.
 • Gdyby schudły, przestalibyśmy je kochać
  Mają wielkie poczucie humoru, wielkie serca i nie noszą wcale rozmiaru 36. Trzy wspaniałe kobiety, które kochamy za to, że są. I przyznajcie sami: wyobrażacie sobie te damy odchudzone o 20 kilo każda? Hmm, no cóż...
 • W sierpniu 1944 w Warszawie panowały skrajne emocje: od euforii zwycięstw powstańczych po rozpacz, spowodowaną utratą najbliższych. Ale ludzie kochali się, brali nawet śluby. Tylko, że oprócz szczerego uczucia towarzyszyło im przekonanie, że muszą się szybko pobrać, bo przecież jutra już może nie być...
 • Ta kobieta to maszyna do rodzenia dzieci
  Theresa Winters ma 36 lat i od 18 lat rodzi dzieci. Ma ich trzynaścioro, a czternaste jest w drodze. Żadna z pociech nie mieszka ze swoją rodzicielką. Ani kobieta, ani jej partner nie pracują, korzystają jedynie z dobrodziejstw opieki społecznej. Dlaczego wciąż płodzą kolejne dzieci, które im się zabiera?
 • Najgorszy koszmar? Wścibska przyjaciółka
  Przyjaźń kobiet bywa bardzo, ale to bardzo intensywna. W tym oceanie emocji łatwo się czasem pogubić. Przyjaciółka ma czasami tak silną chęć wejścia w twoje życie, że przekracza wszystkie granice. Granice, które dla niej i tak są otwarte szerzej, niż dla innych. Jak jej na to nie pozwolić?
 • Wieczór panieński, czyli festiwal wyuzdania
  "Koniec wolności" - mówią niektórzy. "Początek pięknej bajki" - twierdzą inni. Wieczór panieński pojawił się w naszej tradycji już bardzo dawno temu, mimo, iż uważa się go za wymysł dość nowoczesny. Powinien być o wiele spokojniejszy, niż kawalerski - ale często przerasta go pomysłowością.
 • Demakijaż też jest sztuką
  Umalować potrafi się prawie każda z nas. Ale nie każda zdaje sobie sprawę, jak ważną rzeczą jest umiejętny demakijaż. Kraży o nim wiele mitów, które czas rozwiać. Na przykład ten, że wcale nie trzeba myć twarzy przed snem, bo puder w kremie wysusza zaskórniki (litośći!).