• Stara-malutka, czyli droga do sukcesu?
  Gdy cały świat walczy z oznakami starzenia się, one dodają sobie lat. Malują się, ubierają w poważne suknie i wysokie szpilki, epatują swoją dopiero rodzącą się seksualnością. Co można zrobić 9-letniej dziewczynce, ile seksapilu może mieć 15-latka i jak wpoić 3-latce, że wygląd to podstawa?
 • Wpuść tatę do świata dziecka
  Coraz więcej mówi się o tym, że ojciec jest potrzebny nawet noworodkowi. Coraz mniej dziwi widok mężczyzny pchającego wózek i karmiącego kilkumiesięczne niemowlę. Dla mężczyzny więź z nowo narodzonym maleństwem nie jest tak oczywista jak dla matki. Zobacz, jak z magicznym pojawieniem się na świecie pociechy radzi sobie twój partner.
 • Zawodowo sypiam z cudzymi mężami
  Jak nazwać kobietę, która uprawiała seks z 1,5 tys. panów, dostając za to wynagrodzenie? Na usta cisną się nieparlamentarne słowa. Jednak takie epitety pod jej adresem byłyby sporym nadużyciem. Ten zawód jest całkowicie legalny, a wpływ na życie seksualne mężczyzn - zbawienny.
 • Gdy wasze dziecko jest malutkie, niespokojne noce spędza w waszym łóżku. Choć eksperci potępiają takie praktyki, wielu rodziców ulega płaczącemu rozpaczliwie maluchowi. Niestety po pewnym czasie w łóżku co noc jest was troje. Zobacz, jak rozwiązać w prosty sposób problem niechęci do spania oddzielnie.
 • Powiedz stanowcze "NIE" rozstępom w ciąży
  Gdy mała fasolka zaczyna zapuszczać w tobie korzenie, bardzo się cieszysz. Jednak na pewno przeszło ci przez myśl, że teraz nie tylko twoje życie ulegnie zmianie, ale także ciało. By nie była to zmiana na gorsze, a skóra wciąż była piękna i gładka, warto przestrzegać kilku zasad. Jakich?
 • 8 rzeczy, dzięki którym związek będzie udany
  Nawet w najlepszych związkach prędzej czy później przychodzi rutyna. Ma to swoje dobre strony: znacie się z partnerem jak łyse konie, stabilizacja służy dzieciom, a umiejętnie zaaplikowane pieszczoty zawsze prowadzą na szczyt. Co prawda ten sam i dobrze już znany, ale jednak szczyt. Zaczęło ci to ciążyć? Oto 8 sposobów na to, byście odkryli siebie na nowo.
 • Nivelazione - sól ziołowa do kąpieli stóp
  Stopy są daleko od głowy, dlatego czasami bardzo trudno do nich sięgnąć, by zapewnić im odpowiednią pielęgnację. Wychodzimy często z założenia, że skoro i tak ukrywamy je przez większość roku w krytych butach, nie warto inwestować w ich pielęgnację. Postanowiłyśmy sprawdzić, czy za niewielkie pieniądze można kompleksowo zadbać o stopy.
 • 1 września za pasem. Wiele maluchów zasiądzie w szkolnej ławie po raz pierwszy. To ogromne przeżycie dla twojego siedmiolatka, dlatego warto zadbać, by obyło się bez wpadek w postaci braku odpowiedniego piórnika czy kapci. Co powinnaś kupić swojemu uczniowi? Jaki tornister będzie dla niego najlepszy? Przeczytaj.
 • Ślub twojej przyjaciółki czy bliskiej kuzynki to poważna sprawa. Chcesz przecież wyglądać pięknie, ponętnie i modnie, a do tego nie strzelić gafy. Lato to sezon ślubów, zatem by ułatwić wam poszukiwania "tej" sukienki, przedstawiamy kilka zestawów idealnych na lipcowe czy sierpniowe zaślubiny.
 • Karmisz piersią? Dobierz sobie karmnik
  Ciąża i poród to dla wielu kobiet przeżycie mistyczne. Prawda jest jednak taka, że po rozwiązaniu przez jakiś czas "tracimy" swoje kobiece walory, które z ponętnych wabików na ukochanego zmieniają się w fabrykę mleka. By po okresie karmienia piersi nadal były piękne, warto zaopatrzyć się w biustonosz dla karmicielki.