• Znakomita dziennikarka od lat konsekwentnie unika jakichkolwiek wypowiedzi na temat swojego życia prywatnego. Dzięki temu tabloidy nie rozpisują się o tym, z kim się spotyka lub czy jej związek przechodzi kryzys. Bo Monika Olejnik woli skupić się na pracy i ludziach, których kocha, niż na robieniu wokół siebie szumu.
 • Co się podoba kobietom?
  Każdy marzy o idealnym partnerze. Czym się kierujemy w poszukiwaniach? Tak naprawdę na to, kto nam się podoba, ogromny wpływ mają podświadome impulsy, które podsuwają nam konkretne rozwiązania. Zobacz, jaki powinien być mężczyzna idealny i sprawdź, czy sama bliska jesteś doskonałości.
 • To ja jestem lepsza od ciebie!
  Jednym z najbardziej irytujących typów ludzkich jest osoba, która kocha rywalizację. Co zrobić, gdy twoja koleżanka na każdym kroku chce pokazać innym, a przede wszystkim szefowi, że jest od ciebie lepsza?
 • Młodzi rodzice mają zdrowsze dzieci
  Sądzisz, że z planowaniem ciąży należy poczekać? Byle nie za długo. Zaawansowany wiek matki zwiększa u dziecka ryzyko m.in. zachorowań na zespół Downa. Z kolei wiek ojca ma wpływ na inteligencję potomka - bo jak się okazuje, mądrość i doświadczenie tatusia wcale nie służą maluchowi.
 • Nowa gwiazda muzyki pop, Lady GaGa, była uzależniona od twardych narkotyków. Z nałogu wyciągnął ją jej ojciec. Piosenkarka jest wdzięczna mu za to, że uratował jej życie.
 • Hanna Lis dementuje plotki o tym, jakoby miała odejść z Telewizji Polskiej. Dementuje je także szef "Wiadomości", Jan Pilski. Tylko dlaczego pogłoskom o kłopotach najpopularniejszej dziennikarskiej pary nie ma końca?