• Seks to o wiele więcej, niż tylko przyjemność
  Seks jest przyjemny sam w sobie – każdy to wie. Nie każdy jednak jest świadom tego, że korzystnie wpływa też na nasze zdrowie, nie tylko samopoczucie. Czy w ramach uwolnienia się od bólu głowy powinno się skierować swoje kroki do sypialni kochanka?
 • Ruch "Go Slow" podbija Europę
  Ruch "Go slow" dotyczy każdej sfery życia. Mamy zwolnić z karierą, tempem życia, hodować własne warzywa, segregować odpady, wspierać lokalny przemysł i korzystać z roweru zamiast samochodu. Szczytne założenia, tylko czy uda się im sprostać w praktyce?
 • W H&M wiosna na całego
  Limitowana linia ubrań dla kobiet wejdzie do wybranych sklepów w Polsce 23 kwietnia. Możemy spodziewać się kobiecych wzorów, żywych kolorów i emanującej z ubrań radości życia. Jeśli zależy ci aby mieć niedrogie ubranie z metką, już teraz wybierz swój typ. W chwili premiery kolekcji może nie być czasu na oglądanie.
 • Kate Moss obdarto ze skóry
  W dobie intensywnego wykorzystania Photoshopa, niektórzy lubią zajrzeć pod powierzchnię rzeczy. Dlatego zamiast pokazać modelkę czy aktorkę z wygładzonymi zmarszczkami, nowe pismo kulturalno-artystyczne "Tar" pokazało Kate Moss z obdartą połową twarzy. W końcu tematem przewodnim numeru jest przezroczystość…
 • Lubrykanty, czyli wilgoć na żądanie
  Kiedyś żele nawilżające stanowiły temat tabu, niemal nieobecny w otwartej rozmowie. Teraz, gdy środki nawilżające uprzyjemniające seks są reklamowane w polskiej prasie i telewizji, warto dowiedzieć się o nich czegoś więcej.
 • Największe ciacha tego roku. Aktorzy, modele, piosenkarze. Niektórzy dopiero zaczynają, o innych dopiero teraz robi się głośno. Zobacz, kto zawładnie masową damską wyobraźnią w tym roku. Kto zdetronizował Brada Pitta i George’a Clooneya?
 • W latach 80. ideałem kobiety była Melanie Griffith i jej "Pracująca dziewczyna". Lata 90. należały do Demi Moore, która "W sieć" łapała nie tylko mężczyzn, ale i wszystkie profity zawodowe będąc na wysokim stanowisku. Teraz jednak młode kobiety zaczynają doceniać wartość życia prywatnego. Kariera jest dalej ważna, ale już nie za wszelką cenę.
 • Spoty reklamowe klinik antyaborcyjnych, prezerwatyw i innych środków antykoncepcyjnych będą mogły pojawiać się w Wielkiej Brytanii w radiu i telewizji, przez cały dzień i noc
  Spoty reklamowe klinik aborcyjnych, prezerwatyw i innych środków antykoncepcyjnych będą mogły pojawiać się w Wielkiej Brytanii w radiu i telewizji, przez cały dzień i noc – bez ograniczeń. Będzie z tego więcej seksu wśród dzieci, czy może tyle samo seksu, ale za to z zabezpieczeniem?
 • Czy praca na nocnej zmianie przez całe lata może powodować raka piersi? Tak uznał duński rząd, wypłacając 40 kobietom odszkodowania z uwagi na utratę zdrowia. Ryzyko zachorowania na raka wzrasta u nocnych pracownic aż o 48 procent.
 • Co piąty facet nigdy nie zmieniał pieluchy
  Wygląda na to, że tylko matki zajmują się higieną swoich dzieci. Ojcowie są tylko od zabawy i majsterkowania, bo jak pokazuje ostatni raport, 20 procent z nich nigdy nie wycierało pupy swojemu dziecku. Partnerstwo w rodzinie to chyba wciąż tylko mit.