• Przysmaki zza Odry na stół wielkanocny
  Zupa marchwiowa jest delikatna, a jednocześnie pełna smaku. Z pewnością zasmakuje twoim gościom. Postaw na nowość i skorzystaj z pochodzącego z Niemiec przepisu na marchwiankę z kluseczkami.
 • Jak Ola Kwaśniewska z córeczki tatusia stała się miss elegancji
  Kiedy jej tata był prezydentem, jej prywatność była bardzo ściśle strzeżona. Czasem pojawiała się na zdjęciu w towarzystwie rodziców, niekiedy do prasy docierały zdawkowe informacje na jej temat. A potem nastąpiła sensacja: Ola Kwaśniewska w "Tańcu z Gwiazdami". I wszystko się zmieniło...
 • Królowa metamorfozy - Madonna
  Była seksowną 20-latką, seksowną 30-latką, potem 40- i 50-latką. Zapewne za dziesięć lat wciąż będzie bardzo atrakcyjną kobietą. Zarzuca się jej, że jest sztuczna, że niepotrzebnie stylizuje się na podlotka. Tyle tylko, że w czasach młodości Madonna wyglądała zupełnie inaczej, niż obecnie. W końcu jest nie tylko królową popu. Jest królową metamorfoz.
 • Daj sobie kopa!
  Po kilku godzinach pracy zaczynasz odczuwać zmęczenie, masz problemy z koncentracją, nie radzisz sobie nawet z drobiazgami. A czeka cię jeszcze kilka spotkań i sporo ważnych zadań do wykonania. Jedno jest pewne: potrzebujesz energii. Sprawdź, jak w najlepszy sposób możesz naładować akumulatory.
 • Dzieci znanych osób często idą w ślady swoich rodziców. Jednym w rodzinnym fachu wiedzie się lepiej, innym gorzej, a takie osoby jak Natalia Kukulska, Maciej Stuhr czy Maria Seweryn udowodniły, że po rodzicach mają nie tylko znane nazwisko, ale również talent.
 • Piersi szyte na ślubną miarę
  Operacje plastyczne biustu wciąż cieszą się sporym zainteresowaniem wśród kobiet. Nic dziwnego, to właśnie na tę część naszego ciała najczęściej zwracają uwagę mężczyźni. Co ciekawe, panie coraz częściej decydują się na taki zabieg w momencie, kiedy postanawiają spędzić resztę życia z tym jedynym.
 • Kiedy przed kilkoma laty w polskim show-biznesie pojawiła się świetnie rokująca aktorka Joanna Liszowska, okrzyknięto ją seksbombą. Piękna blondynka o niezwykle kobiecych kształtach urzekała wszystkich. Dlaczego zatem teraz jej wygląd zazwyczaj jest powodem kpin?
 • Sukces zawodowy jednak nas nie kręci?
  Każdy, kto sporo pracuje i wciąż podejmuje nowe wyzwania w sferze zawodowej, chciałby odnieść sukces. Okazuje się jednak, że kobietom znacznie mniej zależy na zbieraniu laurów niż mężczyznom. Dlaczego?
 • Wielkanoc lubią niemal wszyscy. Nawet jeśli ktoś nie przykłada wagi do symboliki religijnej, chętnie wykorzystuje okazję do wypoczynku i spędzenia czasu z rodziną. Właściwie w czasie świąt wielkanocnych jest tylko jedna rzecz, która naprawdę potrafi doprowadzić do szału. Śmigus-dyngus.
 • Carrie Bradshaw, główna bohaterka "Seksu w wielkim mieście", grana przez Sarah Jessikę Parker, to ikona mody, słynąca z zamiłowania do ubrań i dodatków od najlepszych projektantów. Wygląda jednak na to, że kryzys finansowy dosięgnął i Carrie, która musi przestać wydawać tyle pieniędzy na ciuchy. To prawdziwy szok!