• Sięgnij po nią, gdy masz zły nastrój. Skosztuj, gdy chcesz pobudzenia w sypialni. Zjedz ją nawet wtedy, gdy intensywnie się odchudzasz. Oto słodka rozkosz, której trudno sobie odmówić, w zupełnie zaskakujących rolach.
 • Dzieli je prawie dwukrotna różnica wieku. Jedna ma ugruntowaną pozycję, druga dopiero zaczyna. A jednak łączy je nad podziw wiele. Czy mamy do czynienia z bezrefleksyjnym naśladownictwem? A może tak dziś tworzy się gwiazdy? Rękami menedżerów, spod jednego, dobrze sprawdzonego szablonu?
 • Wróciła do pracy 7 godzin po porodzie
  Przyzwyczajeni jesteśmy do obrazu matki, która po porodzie pada omdlała z wysiłku. Ta kobieta była z powrotem w pracy zaledwie 7 godzin po powiciu potomka, wzbudzając w ten sposób publiczne poruszenie. Kim jest - superkobietą, pracoholiczką czy wariatką?
 • Geny buzujące seksapilem
  Podobno jesteśmy wzrokowcami - dotyczy to przynajmniej męskiej części populacji. Atrakcyjni są dla nas piękne kobiety i przystojni mężczyźni. A jednak naukowcy twierdzą, że to, czy płeć przeciwna jest w stanie nam się oprzeć, czy nie, zależy nie tylko od wyglądu.
 • Choć źródło jednej z największych ludzkich radości leży w sypialni, to najnowsze badania pokazują, że coraz rzadziej uprawiamy seks. Dlaczego? Odpowiedź nie jest łatwa, a przyczyny leżą po obu stronach małżeńskiego łoża. Co szkodzi męskiemu, a co kobiecemu pożądaniu?
 • Mąż, który szuka pretekstu do rozstania. Przedsiębiorca, który chce skompromitować konkurenta. Kobieta podejrzewająca małżonka o zdradę. Wszyscy mogą skorzystać z usług profesjonalnych uwodzicieli, którzy za pieniądze rozkochają w sobie wskazaną ofiarę. Kim są ci tajniacy?
 • Myślisz, że kobiety spędzają długie godziny przed lustrem? Owszem, ale nowe badania pokazują, że mężczyznom zabiera to więcej czasu! Zestaw składający się z brzytwy i taniej wody po goleniu to przeszłość. Wklepywanie kremów, odżywek i układanie fryzury zajmuje panom aż 83 minuty dziennie.
 • Szokujące odchudzanie: łykanie jaj glisty
  Chętni do odchudzania gotowi są na nie lada poświęcenia, z których ograniczanie jedzenia nierzadko zajmuje ostatnie miejsce na liście. Spośród wszelkich dziwacznych i groźnych metod szczególnie szokuje jedna: połykanie jaj glist. Rozwijające się z nich pasożyty mają nawet 40 cm długości.
 • Ona chyba się nigdy niczego nie nauczy. Z powodu nieznośnego bólu halluksów musiała na jakiś czas zrezygnować z niebotycznych szpil. Minęło jednak trochę czasu i co widzimy? Posh na obcasach idzie po zakupy. Poważnie obawiamy się o jej stan psychiczny.
 • Starsze panie nago i...charytatywnie!
  Obnażanie wdzięków w celach charytatywnych nie jest zjawiskiem nowym. Te "dziewczyny" z kalendarza są jednak wyjątkowe. Nie ze względu na swoją urodę, stopień negliżu czy wyjątkowe okoliczności. Wspólnie bohaterki sesji liczą 887 lat i dorobiły się już 42 wnucząt.