• Miłosne uniesienia w październiku
  Przyszła. Zawiało, niebo zasnuło się chmurami, pod stopami zaszeleściły liście. Jesień pojawiła się w tym roku późno, ale jej nadejście nie znaczy, że na kilka miesięcy powinnaś zapomnieć o prawdziwym smaku życia. Zobacz, co cię czeka w tym miesiącu. Mimo chłodu może być bardzo interesująco...
 • Najgłupsze pytania do singielek (i jak na nie odpowiadać)
  Jesteś sama i jest świetnie. Masz czas dla siebie i ani myślisz z kimś się wiązać... no, może kiedyś, ale nie teraz. Dzwoni do ciebie ciocia i pyta o męża, a przyjaciółka, karmiąc swe nowo narodzone dziecko wypytuje, kiedy będziesz miała swoje. Jak im odpowiadać, by już więcej nie pytały?
 • Erotyczno-miłosny horoskop na sierpień
  Uff, jak gorąco... - nie przypuszczałaś, że z taką ulgą powitasz sierpniowe upały. Ósmy miesiąc roku bywa tropikalnie skwarny, dzięki temu sprzyja wysokiej temperaturze uczuć. Sprawdź, jaki będzie dla twojego znaku tegoroczny sierpień. Tym bardziej, że jesień tuż, tuż...
 • Ach, śpij kochanie, czyli koszmar mamy
  Jeśli twoje dziecko szybko i bez problemów zasypia, to jesteś prawdziwą szczęściarą. Niektóre maluchy, zanim zamkną swoje śliczne oczęta na noc, wiercą się przez dobrych kilka godzin. Co zrobić, by dziecko szybko i z ochotą zasypiało?
 • Broń się za wszelką cenę!
  Zazwyczaj czujesz się bezpiecznie, ale są sytuacje, gdy to poczucie pryska jak bańka mydlana. Są takie momenty, gdy bezwzględnie powinnaś stanąć w obronie własnego zdrowia, a czasem nawet i życia. Nie wiesz, jakie intencje ma napastnik...
 • Dbaj o piersi, a one się odwdzięczą
  Jeśli wydaje ci się, że latem nie musisz dbać o wygląd swoich piersi, to jesteś w błędzie. Zaniedbania zemszczą się na tobie podczas urlopu, gdy będziesz chciała je pokazać, np. na plaży. A słońce wydobędzie wszelkie niedoskonałości skóry.
 • Wakacje jak senny koszmar
  Planujesz je przez wiele miesięcy. Zbierasz pieniądze, ale nie tylko - także informacje o miejscu, w które się udajesz, paczkę zgranych przyjaciół, z którymi planujesz szalone noce i cudowne dni. Wyjeżdżasz i okazuje się, że lepiej byłoby, gdybyś została w domu.
 • Jak szybko uśpić swojego ukochanego?
  Znasz to z autopsji: ty chcesz spać, a twój ukochany właśnie nabrał ochoty na miłosne igraszki. Usiłujesz mu delikatnie dać do zrozumienia, że tobie w głowie zupełnie co innego, ale on wydaje się być nieprzejednany. Co zrobić? Przecież nie chcesz go zranić...
 • Kłódka na szyfr, czyli bądź bezpieczna w podróży
  Lecisz na dalekie wakacje i nie jesteś pewna, czy w twoim bagażu nikt nie będzie grzebał? Walizka, z którą zazwyczaj podróżujesz zbyt łatwo się otwiera i każdy, kto znajdzie odpowiedni moment, będzie mógł przejrzeć jej zawartość? Musisz się zatem porządnie zabezpieczyć.
 • Sekret tkwi w dawkowaniu
  Dlaczego myśli mężczyzn krążą ciągle wokół jednego? Być może dlatego, że non stop są stymulowani, by myśleć o seksie. Nie od dziś wiadomo, że kobiety maja swoje sposoby, by wryć się w myśli swoich partnerów na stałe. Jakie? Przeczytaj i zastosuj je w praktyce.