• Tiramisu dla zakochanych
  Jest taki dowcip: "Jaki jest ulubiony deser szefa? Tyraj, misiu". Po codziennej dawce tyrania mamy dla Was przepis na pyszne tiramisu - takie, które wynagrodzi każdy wysiłek.
 • Tiramisu dla zakochanych
  Jest taki dowcip:"Jaki jest ulubiony deser szefa? Tyraj, misiu". Dzisiaj jednak jest piątek, więc uprzedź szefa, że tyrać to ty już dzisiaj nie będziesz, musisz bowiem jechać do domu i przygotować się do romantycznego weekendu we dwoje. W końcu, aby zrobić dobre tiramisu trzeba mieć trochę wolnego czasu...
 • Znani fetyszyści i ich dziwne upodobania
  Fetysz kojarzy się z mrokiem paryskiego buduaru albo z czymś równie podniecającym, a nieznanym. Jak zatem udało się dotrzeć do tego, jakie fetysze mają sławni ludzie? W tym jednym przypadku oni sami wykazali się daleko idącą niedyskrecją. Pytanie tylko, czy chcieli pokazać ludzką twarz, czy jedynie się podlansować?
 • Gdy świat ma szary kolor
  Zima za pasem i nie ma się co oszukiwać: kolorowo nie będzie. Musimy więc za wszelką cenę ubarwić sobie nadchodzące miesiące. Ciekawą propozycją są kolorowe, śliczne poduszeczki-emotikonki. Możesz je kupić komuś, kogo kochasz - niech wie, że ciepło o nim myślisz.
 • Masz mocne nerwy? Oto korek dla ciebie
  Korek nazywa się Mr. Suicide. Jest zabawny, pod warunkiem, że ktoś ma czarne poczucie humoru i potraktuje ludzika jako ciekawy gadżet. Dodawanie ideologii jest w tym przypadku pomysłem całkowicie chybionym. Ale przyznajcie - trzeba mieć mocne nerwy, by się z nim kąpać.
 • Jajka na miękko po mandaryńsku
  Ugotowanie jajek na miękko to nie lada sztuka. Oczywiście, czas gotowania można określić na tak zwane "oko", ale ryzyko nie ma sensu. Aby mieć pewność, że wszystko będzie w porządku, kup minutnik - na przykład taki, jaki dzisiaj dla ciebie znaleźliśmy.
 • Czajnik jak czapka czarodzieja
  Firma Alessi jest znana ze swojego znakomitego wzornictwa. Dzisiaj chcemy wam zaprezentować czajnik. Zobacz, jak bardzo różni się on od tego, co możemy znaleźć na półkach w supermarketach... Il Conico jest poza tym znakomitym - bo uniwersalnym - prezentem na każdą okazję. Ucieszy się z niego zarówno mama, jak i przyjaciel.
 • Uśmiechnięta misa na przystawki
  Przekąski to ważna rzecz. Sztuka ich podawania też wydaje się istotna: podanie gościom srebrzystej paczki z czipsami albo puszki orzeszków nie jest zbyt eleganckie. Lepiej zawczasu zaopatrzyć się w śliczną misę, która uwodzi... szerokim uśmiechem!
 • Fajne babeczki. I do tego z jagodami!
  Jeśli wydaje ci się, że przygotowanie babeczek to trudna sprawa - jesteś w błędzie! To prostsze, niż ci się wydaje. Dzisiaj mamy dla ciebie dobrą propozycję, a mianowicie babeczki z jagodami. Taka mała wariacja na temat kulinarny...
 • On powstał z miłości do abstrakcji
  Zegar na ścianę może być arcydziełem sztuki. Z powodzeniem zastępuje drogi obraz czy rzeźbę znanego twórcy. Niestrudzeni w poszukiwaniu coraz to wymyślniejszych gadżetów, wpadliśmy w sieci na ten okaz. Wspaniały, przyznaj sama...