• Mężczyzna i kobieta na randce, z komputerami
  Alkoholizm, narkomania i koniec? Lista nałogów coraz bardziej się wydłuża i na używkach się nie kończy. Coraz częściej uzależniamy się od codziennych, „normalnych” czynności – alarmują specjaliści.
 • Seks
  Seks to nierzadko balansowaniem na krawędzi. Ryzykowne, niezabezpieczone stosunki seksualne to domena młodych kobiet. Sprawa dotyczy nie tylko „kobiet rozwiązłych, ale też ,wiernych swoim ukochanym, „seryjnych monogamistek”. Grupy szczególnego seksualnego ryzyka wyłoniły nowe badania.
 • Kobieta w czerwieni jest bardziej atrakcyjna
  Jakkolwiek nie sposób wyłożyć na tacy recepty na atrakcyjność, kolejne badania naukowe uchylają rąbka tajemnicy. Tak było w przypadku pewnego studium, które ujawniło, jakie kobiety wydają się mężczyznom szczególnie pociągające. Sekret tkwi w ubraniu, a konkretnie w jego kolorze. Sprawdźcie, co rozpala mężczyzn do... czerwoności.
 • Mało romantyczne powody, dla których kobiety uprawiają seks
  Co prowadzi płeć piękną w ramiona kochanków? Przekonanie, że robią to z niepowstrzymanej żądzy, która nie wygasa nawet w długoterminowym związku, powinno odejść do lamusa. W rzeczywistości istnieje cały wachlarz znacznie mniej romantycznych powodów, dla których kobieta decyduje się na seks. Nuda, rekompensata za uregulowanie rachunku w restauracji czy "delegowane" obowiązków domowych, to tylko niektóre z nich.
 • Co niezwykłego jest w 29 grudnia? To, że tego dnia robimy rachunek sumienia. Z badań wynika, że tego dnia wyrzucamy sobie słabostki i niedopatrzenia, będące naszym udziałem przez 12 miesięcy mijającego roku. Jakie grzeszki mamy na sumieniu?
 • Znasz uczucie, gdy po rozpakowaniu prezentu twoja twarz sztywnieje w sztucznym uśmiechu? Rozczarowanie często towarzyszy obdarowanym. Co zrobić, by twoja ukochana, mama, siostra i inne kobiety twojego życia cieszyły się z prezentów? Przeczytaj, czego kobieta nie chce dostać na Święta.
 • Wakacyjny romans? Tak, ale z głową
  Lato aż się prosiło, by je smakować w pełni. Wakacyjny romans jest przyjemny, jego następstwa – często znacznie mniej. Czy nie przywiozłaś niechcianej pamiątki z wakacji?
 • Z wybiciem północy w sali balowej zatańczą pierwszego walca. Arystokratą z awansu będzie jednak on - Jego Wysokość Książę Daniel, były pracownik siłowni, wiejski chłopak z lasów. To jego poślubi księżniczka Wiktoria, następczyni tronu Szwecji. Historia jak z bajki - z pewnymi modyfikacjami...
 • Z każdej filiżanki kawy, za którą słono płacisz w restauracji, producent dostanie od 5 do 25 groszy. Często najniższa cena produktu okupiona jest wyzyskiem pracowników – np. dzieci. Kupując produkty Fair Trade masz pewność, że zostały wyprodukowane uczciwie. Mało tego - otrzymujesz wyrób zdrowy i wysokiej jakości.
 • Mówi o sobie: "badaczka seksu"
  W całym morzu światowych blogów jest jeden, który tylko rozpoczął działalność, a już przyciągnął uwagę światowych mediów. Jego autorka, studentka szacownej uczelni i "niekwestionowana nimfomanka", w pikantnych szczegółach relacjonuje swoje przygody erotyczne. Kim jest naprawdę?