• Podróż dookoła świata: Finisz
    Przed nami już naprawdę ostatnie kilometry przed celem, przed metą. Ponad 120 dni temu na dwóch motocyklach Yamaha Tenere XT 660 wystartowaliśmy w tą szaloną podróż. Szaloną, choćby z tego powodu, że ani ja, ani Michał nie mieliśmy motocyklowego doświadczenia. "Życzliwi" robili podobno zakłady, dokąd dojedziemy? Uda im się wyjechać z Polski, a może dojechać do Turcji?
  • Nadmorska droga nr 1 prowadząca z San Francisco do Los Angeles uznawana jest za jedną z najładniejszych w Stanach Zjednoczonych. Najbardziej spektakularne widoki są w okolicach miasteczka Carmel. Klify jak w Normandii albo lepsze, plaże takie jak nad Pacyfikiem być powinny. Tak dojeżdżamy do Las Vegas.
  • Wyprawa dookoła świata: Indie nie mają dróg
    Nadszedł czas żeby opowiedzieć o indyjskich drogach. A to fenomen sam w sobie. Drogi w Indiach dzielą się na bardzo dobre, po których jakoś da się jechać, jeżeli ktoś ma wyobraźnię, albo beznadziejne, po których nie da się jechać prawie w ogóle - pisze Tomasz Gorazdowski w kolejnej relacji z podrózy dookola świata na motocyklach yamaha.
  • Odebranie motocykli zajęło nam tylko pięć godzin. Urzędnik, który miał dokonać zwolnienia naszych motocykli z celnego aresztu, w trakcie podpisywania dokumentów wybył, żeby się pomodlić. A modlił się ponad 20 minut - pisze Tomasz Gorazdowski w kolejnej relacji z wyprawy dookoła świata.
  • Wyprawa dookoła świata: Przejeżdżamy Iran
    Wiele sobie wyobrażaliśmy i oczekiwaliśmy po Iranie. To jeden z dwóch krajów na naszej trasie, w którym nigdy nie byłem. Mniej więcej wiem, jak będzie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale co czeka mnie w Iranie? - pisze Tomasz Gorazdowski w relacji z rajdu dookoła świata na motorach.