• Brzydkie słowo na "S", czyli seks
  Jeśli myślicie, że Shrek jest bajką dla dzieci, grubo się mylicie. Ale gorzej - jeśli uraczyliście pociechę tą wyuzdaną i gorszącą animacją. Teraz jest spore ryzyko, że to nasiąknięte homoseksualnymi treściami dziecię wyrośnie na odmieńca. Bzdury? Nie - problem można przecież znaleźć wszędzie. Tylko jak zwykle nie tam, gdzie trzeba.
 • Terror wygolonego łona
  Koniec ery buszmenek nastąpił w naszym kraju z dniem upadku komunizmu. Każda szanująca się kobieta zaczęła wtedy golić nogi, usuwać nadmierne owłosienie spod pach, a przede wszystkim z miejsc intymnych. Czy jednak nie wpadłyśmy w pułapkę idealnego paseczka lub wręcz gołej skóry?
 • Sprawdź, czy nie jesteś seksoholikiem
  "Bez przerwy myślę o seksie. Czy jestem seksoholikiem?", "Mam ochotę robić to kilkanaście razy dziennie. Co jest ze mną nie tak?". Te pytania zadają sobie zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Seksoholizm to straszna choroba, rujnująca nieraz całe życie. Sprawdź, czy nie stajesz się jej ofiarą.
 • "Nie będę projektowała dla grubych kobiet"
  Porzućcie wszelką nadzieję, grubaski. Ani Lagerfeld, ani Donatella Versace nie chcą was ubierać. Macie dwa wyjścia: albo zrzucić połowę swojej wagi i dojść do rozmiaru 36, albo zrezygnować z wielkiej mody. Wybór należy do was.
 • O tym, że paznokcie można zdobić, wiemy już od dawna. Jednak patrząc na to, co działo się ostatnio w katowickim Spodku, mamy wrażenie, że jesteśmy zacofane. Bo czymże są diamenciki czy kwiatki w porównaniu z tym, co zaprezentowano na Mistrzostwach Zdobienia Paznokci?
 • Zaćwiczyć się na śmierć
  Każdy, kto dba o linię, wie, jaką rolę w procesie odchudzania odgrywa aktywność fizyczna. Godzina spędzona na siłowni pozwala pozbyć się kotleta schabowego, a jednocześnie wyrzutów sumienia, że się go zjadło. Co jednak robić w sytuacji, gdy takie myślenie staje się prawdziwą obsesją?
 • Ta dieta chroni przed depresją
  Spożywanie pewnych produktów spowoduje wzrost energii życiowej, poprawę sylwetki, cery - czyli same pozytywy. W czym tkwi cała tajemnica? Popatrz na ludzi żyjących w basenie Morza Śródziemnego. Teraz już wiesz.
 • Rodzice, randkujcie - namawiają księża
  Czasy jakie są, każdy widzi. Jesteśmy zabiegani, zafrasowani codziennością, walką o pieniądze i w tym wszystkim często zapominamy o potrzebach swoich partnerów życiowych. Sprawą zajął się więc Kościół. W jaki sposób? Aranżując randki dla małżonków.
 • Bo zupa była za słona
  Dzięki badaniom naukowym dowiedzieliśmy się właśnie, że sól jest naturalnym antydepresantem. Czy to znaczy, że mamy używać "białej śmierci" bez opamiętania? Wcale nie. Ona nadal prowadzi do wielu chorób. W tej materii nic się nie zmieniło...
 • Gdzie jest ten mityczny punkt G?
  Z punktem G jest trochę jak z yeti - wszyscy wiedzą, że istnieje, ale niewielu go widziało. Są mężczyźni, którzy go znaleźli, ale jest wielu takich, którzy wciąż szukają... Może z naszymi wskazówkami będzie im łatwiej znaleźć? Znawcy tematu twierdzą, że warto.