• Nigdy nie wyjdą z mody. Są seksowne, kobiece i wzbudzają pożądanie w mężczyznach. I jak się okazuje, wcale nie muszą być częścią wyuzdanej bielizny - mogą zdobić sukienki albo wręcz tworzyć je w całości. Zobacz, jak najpiękniejsze polskie gwiazdy prezentują się w koronkach. Zaręczamy - jest na co popatrzeć!
 • 3 rzeczy, których nie wolno mówić mężczyźnie
  Mowa jest srebrem, milczenie złotem - tę wytartą maksymę trzeba czasami zdjąć z pawlacza i zastosować w życiu. A zwłaszcza w kontaktach ze swoim ukochanym. Są bowiem słowa, których wypowiedzenie może spowodować prawdziwą burzę. Zobacz, czego mężczyźnie mówić się nie powinno!
 • Mężczyźni szybciej wyznają miłość, niż my!
  Kiedy można powiedzieć swojemu partnerowi, że się go kocha? Czy w ogóle istnieje jakaś limit czasu, by poczynić to wyznanie? Każdy z nas ma takie dylematy i jak się okazuje, bywają one przedmiotem badań naukowych. Zobacz, jakie są ich wyniki.
 • Każda z nas ma swój ulubiony ciuszek, który zakłada częściej niż inne. Katarzyna Figura też ma ukochane ubranko. Ten płaszczyk stał się niemalże jej znakiem firmowym. Przypuszczamy, że chodzi w nim nie tylko na imprezy - może wkłada go także przy okazji wizyty w zaprzyjaźnionym sklepie spożywczym?
 • Czy to już jest depresja?
  Zmrok zapada o 15.00, a w ciągu dnia niebo wypełniają szczelnie ołowiane chmury. Jest ci źle. Nie masz ochoty na nic innego, oprócz zakopania się pod kołdrę z pilotem w ręku. Bezmyślne przełączanie programów to jedyne rozrywka, na jaką cię stać... "Czy to już jest depresja?", czy po prostu jesienny dół - zastanawiasz się?
 • Chcesz mieć piękne i gładkie łokcie?
  Często o nich zapominamy, zwłaszcza zimą. To, że są szczelnie zakryte długimi rękawami nie znaczy, że nie wymagają pielęgnacji. Jeśli będziesz należycie dbała o swoje łokcie, możesz być pewna, że odwdzieczą ci się pięknym wyglądem wtedy, gdy będziesz chciała założyć letnią sukienkę.
 • Jak nie oszaleć przed Bożym Narodzeniem?
  Zaczęło się. Handel rozpoczął ofensywę na nasze portfele. Niebawem ruszymy na wielkie łowy po prezenty gwiazdkowe. Jak nie zwariować w tym skądinąd bardzo przyjemnym czasie w roku? Oto kilka podstawowych rad. Dzięki nim zachowasz zdrowie psychiczne i być może poczujesz prawdziwego ducha świąt Bożego Narodzenia.
 • Co robi kobieta, gdy ma zły dzień? Idzie na zakupy albo do fryzjera. Gdy jest blondynką, zmienia się w ognistą brunetkę. Czy taki właśnie zły dzień miały gwiazdy, gdy drastycznie zmieniały kolor swoich kosmyków? A może chciały zademonstrować światu, że w ich życiu dzieje się coś złego?
 • Chcesz mieć Pradę? To sobie wypożycz
  Mamy dobrą wiadomość dla tych pań, które cenią sobie oryginalne marki i chcą, by chociaż przez parę godzin ich koleżanki zieleniały z zazdrości. W Warszawie powstała wypożyczalnia luksusowych torebek znanych projektantów. I ty możesz na najbliższej imprezie zabłysnąć oryginalną Pradą!
 • Panowie, nie róbcie tego przy nas!
  Kobiety są już od dzieciństwa pouczane, że przy mężczyznach nie powinny robić wielu rzeczy. Efekt? Czasami mąż po kilku latach małżeństwa odkrywa ze zgrozą, że ten potwór z zieloną twarzą, na którego natknął się przypadkiem w łazience, to jego własna żona w masce z alg! Ale dlaczego tak rzadko mamy uświadamiają swoim synom, że i w życiu mężczyzny są rzeczy wymagające absolutnej samotności?