• Jak znak zodiaku determinuje twoją karierę?
  Nie każdy urodził się pod szczęśliwą gwiazdą, ale każdy pozostaje pod wpływem jakiegoś znaku zodiaku. Z szacunków naukowców wynika, że zodiakalne Strzelce mają kilkukrotnie większe szanse na karierę w show-biznesie w młodym wieku niż inne znaki. Sprawdź, jaką tobie przyszłość zawodową podyktowały gwiazdy.
 • Biała suknia z welonem, Marsz Mendelssohna i bajkowy miodowy miesiąc to w dalszym ciągu marzenie wielu kobiet. Aby to marzenie zrealizować, przedstawicielki płci pięknej są gotowe posunąć się bardzo daleko, sięgając po szantaż, podstęp a nawet oszustwo. Nie mówiąc o tak zwanej "wpadce"... Oto kobiece sposoby na usidlenie mężczyzny.
 • Wydawałoby się, że trudno o bardziej przeciwstawne typy urody. Pierwsza to wysoka, smukła blond-piękność, druga - egzotyczna i oryginalna brunetka, w którą wcieliła się Salma Hayek. A jednak mistrzowie fotografii zatarli te różnice. Zobacz, jak Claudia Schiffer udaje Fridę Kahlo.
 • Ikona anorektyczek broni chudych modelek
  Coraz więcej osób przyłącza się do walki ze zbyt chudymi modelkami, tymczasem Victoria Beckham staje w ich obronie. Ikona anorektyczek twierdzi, że rezygnacja z usług tych dziewcząt to dyskryminacja, a ich chudość jest całkowicie naturalna. Ciekawe, czy na myśli miała też siebie?
 • Jedna jest uważana za ikonę kobiecych kształtów, druga za anorektyczkę. A jednak noszą ten sam rozmiar! Tak przynajmniej uważa Victoria Beckham, która twierdzi, że pasują na nią takie same sukienki, co na krągłą JLo. Żart? Kłamstwo w żywe oczy? A może utrata kontaktu z rzeczywistością?
 • Wpadki przydarzają się i zwykłym kobietom, i tym najsłynniejszym. Nie tylko pomyłki w doborze garderoby, ale też prawdziwe fryzjerskie katastrofy! Nie uniknęła jej supermodelka Kate Moss. Włosy miały być chłodnym blondem, wyszły jednak żółto-niebiesko-siwe.
 • Na okładce prezentuje się idealnie: piękna, szczupła, z maleńkim dzieckiem w ramionach. Tylko że sama zainteresowana mówi, że te zdjęcia to nieprawda. Wyszczuplona na siłę gwiazda publicznie zaprotestowała przeciwko retuszowi i zakłamywaniu rzeczywistości w kolorowym magazynie.
 • Precz z modelkami! Nadchodzą prawdziwe kobiety
  Masz dosyć zdjęć nienaturalnych modelek? Twarzy bez najmniejszej skazy, wyretuszowanych i przypominających manekiny? Ta kobieta postanowiła obyć się bez usług Photoshopa. Do reklamy swoich kosmetyków zaprosiła przyjaciółki. Precz z modelkami! Oto nadchodzą prawdziwe kobiety.
 • Nie jest tajemnicą, że Polki to jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie. Uroda naszych rodaczek jest coraz bardziej doceniana na świecie, co pokazują sukcesy kilku naszych modelek. Teraz wyławianie talentów rozpocznie się na większą skalę. W telewizji w szranki staną piękności, by powalczyć o prawdziwą fortunę.
 • Zależność powinna być prosta: mniej w portfelu - mniej pieniędzy na jedzenie - mniej kilogramów na podziałce wagi. A jednak jest całkiem na odwrót. To bogatym łatwiej być szczupłymi i zdrowymi. Sprawdź, jakie ty masz szanse na zdrowie i piękną sylwetkę.