DHL Kod Rabatowy ─ Marzec 2023 | 12 Promocje

Aktualne kody rabatowe w DHL

  • Wszystkie
  • Kody rabatowe
  • Promocja
20%
Kod promocyjny
20% rabatu na wysyłkę
Kupon ważny do Do 3/31/2023
Wykorzystano 9 razy
20%
10%
Kod promocyjny
10% rabatu na zwroty
Kupon ważny do Do 4/25/2023
10%
17,60
PROMOCJA
Paczka XS od 17,60 zł
Kupon ważny do Do 4/30/2023
17,60
19,50
PROMOCJA
Paczka S od 19,50 zł
Kupon ważny do Do 4/30/2023
19,50
31,80
PROMOCJA
Paczka L od 31,80 zł
Kupon ważny do Do 4/30/2023
31,80
34,10 zł
PROMOCJA
Paczka XL od 34,10 zł
Kupon ważny do Do 4/30/2023
34,10 zł
55,28 zł
PROMOCJA
Paczki do Europy już od 55,28 zł
Kupon ważny do Do 3/31/2023
Wykorzystano 2 razy
55,28 zł
6500 zł
PROMOCJA
Ubezpieczenie do 6500 zł w cenie wysyłki
Kupon ważny do Do 3/31/2023
6500 zł
29 zł
PROMOCJA
Przesyłki za pobraniem od 29 zł
Kupon ważny do Do 3/31/2023
29 zł
49,59 zł
PROMOCJA
Przesyłki międzynarodowe już od 49,59 zł
Kupon ważny do Do 3/31/2023
49,59 zł
%
PROMOCJA
Przesyłki do 28 krajów w niskich cenach
Kupon ważny do Do 3/31/2023
Wykorzystano 1 raz
%
%
PROMOCJA
Doręczenie paczki następnego dnia
Kupon ważny do Do 3/31/2023
%

Kupony wygasły, ale mogą jeszcze działać

25%
Kod promocyjny
Kod rabatowy 25% na nadanie paczki
Kupon ważny do Do 2/28/2023
Wykorzystano 1 raz
25%
10%
Kod promocyjny
10% rabatu na zwroty
Kupon ważny do Do 2/28/2023
10%
20%
Kod promocyjny
Kod zniżkowy 20%
Kupon ważny do Do 2/28/2023
Wykorzystano 2 razy
20%
30%
Kod promocyjny
30% rabato na nadanie przesyłki
Kupon ważny do Do 2/28/2023
Wykorzystano 4 razy
30%
14,10 zł
Kod promocyjny
Zniżka na nadanie paczki bez etykiety
Kupon ważny do Do 2/28/2023
Wykorzystano 1 raz
14,10 zł

Podobne Sklepy

Aliexpress
Amazon
Allegro
Empik

Często zadawane pytania na temat DHL (faq)

Jak mogę skorzystać z kodu promocyjnego, aby uzyskać zniżkę od DHL?

Jakie kupony pomogą mi zaoszczędzić na stronach internetowych partnerów DHL?

Ile kuponów DHL jest dzisiaj są dostępne w waszej stronie internetowej?

Czy DHL daje zniżkę na pierwszy zakup?

Co robić, jeśli kod promocyjny nie działa?

Najlepsze kody promocyjne DHL

Typ Szczegóły zniżki Kod
Kody rabatowe 20% rabatu na wysyłkę KOB***
Kody rabatowe 10% rabatu na zwroty ZWR***
Promocja Paczka XS od 17,60 zł Kod nie jest wymagany
Promocja Paczka S od 19,50 zł Kod nie jest wymagany
Promocja Paczka L od 31,80 zł Kod nie jest wymagany
Promocja Paczka XL od 34,10 zł Kod nie jest wymagany
Promocja Paczki do Europy już od 55,28 zł Kod nie jest wymagany
Promocja Ubezpieczenie do 6500 zł w cenie wysyłki Kod nie jest wymagany
Promocja Przesyłki za pobraniem od 29 zł Kod nie jest wymagany
Promocja Przesyłki międzynarodowe już od 49,59 zł Kod nie jest wymagany

O firmie DHL

Historia DHL rozpoczęła się w 1969 roku w Kalifornii, w USA. Firma szybko się rozwijała i w ciągu kilku lat weszła na rynek globalny. Dzisiaj firma jest globalnym dostawcą usług logistycznych z ponad 1,818 miliardów zamówień wysłanych na całym świecie, zgodnie z danymi statystycznymi strony internetowej DHL w 2022 roku. W Niemczech DHL stał się praktycznie narodowym operatorem pocztowym.

Na polskiej stronie internetowej DHL oferowane są również usługi dostarczania dokumentów i paczek, a także usługi logistyczne dla biznesu. Firma oferuje również usługi importu i eksportu towarów, które przyspieszają odprawę celną. W każdej chwili możesz bezpłatnie sprawdzić status swojej paczki. Wystarczy, że wpiszesz jej numer w rozdziale Śledzenie na stronie głównej lub na swoim koncie osobistym.

Możesz nawet wysłać dokumenty lub towary przez DHL z własnego domu. Kurier przyjedzie pod wskazany adres i odbierze przesyłkę. Za usługi możesz zapłacić online lub gotówką przy odbiorze przesyłki. Klienci biznesowi korzystają z ulgowych stawek i lojalnościowych zniżek DHL.

Usługi firmy DHL

Z usług DHL mogą korzystać zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Organizuje logistykę w ponad 220 krajach i angażuje ponad 380 000 osób na całym świecie. Dostawa odbywa się wszystkimi głównymi środkami transportu: drogowym, kolejowym, lotniczym, morskim i rzecznym.

Przesyłki

Najlepsze oferty: DHL Kod Rabatowy i Promocje

DHL Express dostarcza dokumenty i przesyłki na terenie Polski i za granicą. W tym drugim przypadku klient ma dostęp do usług odprawy celnej, które znacznie upraszczają procedurę. Przesyłki krajowe mogą być wysyłane w ciągu jednego dnia roboczego w zależności od lokalizacji miasta docelowego. Paczkę można odebrać od kuriera lub w najbliższym oddziale DHL.

Palety, kontenery i ładunki


Obraz 2 - Najlepsze oferty: DHL Kod Rabatowy i Promocje

Do międzynarodowej wysyłki dużych i nieporęcznych paczek wykorzystywane są różne rodzaje transportu. Na terenie Europy paczki są częściej dostarczane transportem drogowym i kolejowym. Wysyłki międzykontynentalne często wymagają transportu lotniczego lub wodnego. Odprawa celna może być zorganizowana w celu uniknięcia kłopotów na przejściach granicznych.


Rozwiązania logistyczne

Obraz 3 - Najlepsze oferty: DHL Kod Rabatowy i Promocje


Oprócz bezpośredniej dostawy i eskorty towarów, firma oferuje różne usługi logistyczne. Możesz zostawić towar na przechowanie (są tu odpowiednie obiekty zarówno dla małych, jak i dużych firm). Eksperci DHL są do dyspozycji, aby zoptymalizować lub zwiększyć infrastrukturę transportową. Dostępne są efektywne rozwiązania logistyczne, z potwierdzonym sukcesem.

Co dają kody DHL i gdzie można ich dostać

Z usług tego operatora korzysta wiele sklepów internetowych w Polsce. Dla klientów tych sklepów wydawane są kupony - oferty specjalne zawierające kod DHL lub zaproszenia do promocji. Znaleźć ich można na stronach internetowych, portalach społecznościowych i listach mailingowych sklepów, a także na stronach naszych partnerów. Są one dostępne również na naszej platformie.

Aktywacja kuponu zwykle daje prawo na darmową dostawę lub zniżkę na dodatkowe usługi przewoźnika. Bardzo często zdarza się, że DHL kod rabatowy może zostać aktywowany przez konkretną kwotę zakupu lub konkretny towar.

Świąteczne kupony od DHL

Sklepy często oferują kupony świąteczne specjalnie na święta. Do tych ofert często dołączają kodów DHL. Oszczędność na dostawie w wielu przypadkach może być bardzo znacząca. Szczególnie wysokie rabaty obowiązują podczas wyprzedaży Black Friday, która rozpoczyna się w połowie listopada. W grudniu przychodzi czas na szukanie prezentów świątecznych, noworocznych itp. Nierzadko zdarza się, że kod promocyjny DHL wydany w połączeniu ze sklepem zawiera podwójny bonus. Dzięki niej można również uzyskać zniżki na wybrany towar w sklepach detalicznych.

Jak dostać DHL kody rabatowe na naszej stronie internetowej

Na naszej stronie internetowej znajdziesz najnowsze kody promocyjne DHL Marzec 2023 i inne oferty specjalne. Wszystkie są darmowe. Nie trzeba się nawet rejestrować, chociaż warto to zrobić dla dodatkowych korzyści. Aby przejść do strony internetowej firmy, wystarczy wpisać nazwę firmy w pole wyszukiwania lub wybrać z listy sprzedawców.

Każdy z kuponów rabatowych DHL jest ważny do określonej w jego regulaminie daty. Zawiera również wymagania dotyczące zamówienia. Nie każda oferta bonusowa ma  kod DHL. W takim przypadku wystarczy po kliknięciu na link zrobić zakup, aby aktywować prezent. Przy istnieniu tajnego słowa lub kombinacji słów, procedura musi być następująca:

  1. Kliknąć przycisk obok oferty, aby aktywować kupon.

  2. Zapisać w buforze lub zapisać DHL kod rabatowy.

  3. Przejść do sklepu internetowego, dla którego DHL wydał bonus.

Wszystkie kody DHL Marzec 2023 podlegają oryginalnym warunkom promocyjnym. Osobno oferowane są kupony, które straciły ważność, dla których nadal możliwe jest przedłużenie.

Jak aktywować kody promocyjne DHL

Procedura aktywacji kodu promocyjnego DHL różni się w zależności od sklepu. Najpopularniejszą metodą jest klasyczny bonus, który należy zastosować podczas składania zamówienia:

  1. Uzupełnij koszyk towarami zgodnie z warunkami promocji.

  2. Znaleźć pole na kupon (może być dostępne od razu lub pojawia się po kliknięciu w odpowiedni napis).

  3. Wprowadzić lub wpisać kod zniżkowy DHL i aktywować go.

Czasami pole jest również dostępne w Państwa koncie lub bezpośrednio na stronie głównej. DHL kody rabatowe Marzec 2023 są czasami tworzone specjalnie dla aplikacji mobilnych. Można ich zastosować dopiero po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie lub innym urządzeniu.

Kupon może być odrzucony, jeśli zamówienie nie spełnia warunków promocji. Na przykład kwota na paragonie jest mniejsza niż określone minimum lub liczba pozycji jest niewystarczająca. Często kod nie zadziała, jeśli na danym towarze jest już ustawiony limit rabatowy lub bonusowy. Warto też dodatkowo sprawdzić, czy kupon rabatowy DHL Marzec 2023 nie stracił jeszcze ważności oraz czy wszystkie znaki są wpisane poprawnie (przy wpisywaniu ręcznym). Jeśli nie jesteś w stanie określić przyczyny, skontaktuj się z działem pomocy technicznej.