Legimi Kod Rabatowy ─ Marzec 2023 | 12 Promocje

Aktualne kody rabatowe w Legimi

 • Wszystkie
 • Kody rabatowe
 • Promocja
15%
Kod promocyjny
Kod zniżkowy 15% na dowolny e-voucher prezentowy
Kupon ważny do Do 4/23/2023
Wykorzystano 10 razy
15%
5%
Kod promocyjny
Kod zniżkowy 5% w Legimi
Kupon ważny do Do 3/27/2023
Wykorzystano 2 razy
5%
50%
PROMOCJA
Książka tygodnia do 50% taniej
Kupon ważny do Do 3/31/2023
Wykorzystano 1 raz
50%
50%
PROMOCJA
Do 50% taniej z Klubem Mola Książkowego
Kupon ważny do Do 3/31/2023
Wykorzystano 4 razy
50%
30%
PROMOCJA
Ebooki na prezent do 30% taniej
Kupon ważny do Do 3/31/2023
Wykorzystano 1 raz
30%
PROMOCJA
Darmowa dostawa przy zakupie ebooków bez limitu
Kupon ważny do Do 4/30/2023
44,90 zł
PROMOCJA
Audiobooki od 44,90 zł
Kupon ważny do Do 3/31/2023
Wykorzystano 2 razy
44,90 zł
39 zł
PROMOCJA
Nowości na Kindle od 39 zł
Kupon ważny do Do 3/31/2023
Wykorzystano 1 raz
39 zł
0 zł
PROMOCJA
Darmowe 7 dni próbnych
Kupon ważny do Do 4/30/2023
0 zł
6,99 zł
PROMOCJA
Ebooki dla dzieci już od 6,99 zł
Kupon ważny do Do 3/31/2023
6,99 zł
9,99 zł
PROMOCJA
Poradniki z subskrypcją od 9,99 zł
Kupon ważny do Do 3/31/2023
9,99 zł
60000
PROMOCJA
Aż 60 000 ebooków i audiobooków bez limitu
Kupon ważny do Do 3/31/2023
Wykorzystano 1 raz
60000

Kupony wygasły, ale mogą jeszcze działać

15%
Kod promocyjny
Tylko u nas
Kod zniżkowy 15% na voucher podarunkowy Legimi
Kupon ważny do Do 3/8/2023
Wykorzystano 1 raz
15%
0 zł
Kod promocyjny
Nielimitowany dostęp przez 2 tygodnie
Kupon ważny do Do 3/6/2023
Wykorzystano 6 razy
0 zł
15%
Kod promocyjny
15% zniżki przy zakupie kartą Pekao
Kupon ważny do Do 2/28/2023
Wykorzystano 1 raz
15%
5%
Kod promocyjny
5% zniżki na ebooki i książki
Kupon ważny do Do 2/28/2023
Wykorzystano 1 raz
5%
10 zł
PROMOCJA
10 zł na rzecz WOŚP za każdą przeczytaną książkę
Kupon ważny do Do 2/28/2023
10 zł

Podobne Sklepy

Kinguin
Tania Książka
Księgarnia PWN

Często zadawane pytania na temat Legimi (faq)

Jak zastosować kod kuponu w Legimi?

Gdzie znaleźć listę aktualnych kuponów i promocji Legimi?

Co się stanie, jeśli kod rabatowy Legimi nie zostanie aktywowany?

Co to znaczy kody promocyjne Legimi Marzec 2023?

Jakie kategorie usług obejmują kody Legimi Marzec 2023?

Czy Legimi daje zniżkę na pierwszą subskrypcję?

Czy przy zapisaniu się do newslettera można otrzymać kod zniżkowy Legimi?

Najlepsze kody promocyjne Legimi

Typ Szczegóły zniżki Kod
Kody rabatowe Kod zniżkowy 15% na dowolny e-voucher prezentowy PEK***
Kody rabatowe Kod zniżkowy 5% w Legimi LEG***
Promocja Książka tygodnia do 50% taniej Kod nie jest wymagany
Promocja Do 50% taniej z Klubem Mola Książkowego Kod nie jest wymagany
Promocja Ebooki na prezent do 30% taniej Kod nie jest wymagany
Promocja Darmowa dostawa przy zakupie ebooków bez limitu Kod nie jest wymagany
Promocja Audiobooki od 44,90 zł Kod nie jest wymagany
Promocja Nowości na Kindle od 39 zł Kod nie jest wymagany
Promocja Darmowe 7 dni próbnych Kod nie jest wymagany
Promocja Ebooki dla dzieci już od 6,99 zł Kod nie jest wymagany

Więcej informacji o serwisie Legimi

Strona firmy Legimi została otworzona w 2009 roku, ale jej aktywny rozwój rozpoczął się dopiero 3 lata później. Platforma oferuje użytkownikom dostęp do ogromnej biblioteki cyfrowej w zamian za subskrypcję. Klienci mogą zarówno czytać elektroniczne książki na urządzeniach mobilnych, jak i ich słuchać. Baza elektronicznej biblioteki stale się powiększa i tylko w 2021 r. dodano do niej ponad 60 tys. nowych utworów, do których można zastosować kody rabatowe Legimi Marzec 2023.

Aby uprościć interakcję z serwisem, firma opracowała aplikację mobilną. Można go zainstalować na czytnikach, smartfonach i tabletach z systemem operacyjnym Android lub iOS. W ramach jednej subskrypcji użytkownicy mogą jednocześnie podłączyć do 5 urządzeń. Otwiera to dostęp do witryny dla całej rodziny bez przepłacania za usługi.

Każdy klient może zastosować kod Legimi i obniżyć cenę subskrypcji, uzyskać bezpłatny okres próbny i inne korzyści. Serwis stale prowadzi wiele promocji, istnieje również program lojalnościowy, który pozwala gromadzić bonusy.

Oprócz książek elektronicznych i audiobooków platforma oferuje zakup dzieł w klasycznej formie drukowanej. Za książkę można zapłacić punktami programu lojalnościowego i wysłać jako prezent znajomemu.

Główne kategorie towarów i usług na portalu Legimi

Serwis ściśle śledzi trendy w środowisku literackim i szybko dodaje do biblioteki Popularne Nowe Książki. Ponadto baza jest stale aktualizowana o klasyki i bestsellery z poprzednich lat. Dzięki promocjom lub zastosowaniu w Legimi kod rabatowy można obniżyć cenę usług i uzyskać dostęp do dziesiątek tysięcy dzieł w cenie od 1 zł. W sumie usługa ma 3 główne grupy produktów.

Ebooki i audiobooki

Najlepsze oferty: Legimi Kod Rabatowy i Promocje

Jest to główna kategoria pozycji dostępnych do przeczytania. Tutaj znajdziesz podkategorie bestsellerów i nowości. W poszczególnych podrozdziałach umieszczono specjalne Zbiory sezonowe opracowane przez specjalistów Legimi. Aby ułatwić wyszukiwanie, możesz sortować prace według gatunków — od kryminałów po edukację i fikcję.

Dostęp do tej kolekcji książek można uzyskać, używając rabatowy kod Legimi i rozpoczynając bezpłatny okres próbny. Natychmiast po rejestracji klient staje się dostępny w całej gamie dzieł w bibliotece elektronicznej. Książki można czytać na dowolnym urządzeniu lub słuchać w formacie audio.

We wszystkich kategoriach portalu szczególną uwagę zwraca się na polskich autorów piszących na tematy istotne dla społeczeństwa. W katalogu znajdują się książki w języku polskim, niemieckim, angielskim i ukraińskim.

Książki

Obraz 2 - Najlepsze oferty: Legimi Kod Rabatowy i Promocje

W tej kategorii produktów można znaleźć drukowane książki setek autorów z całego świata. Otwierając dowolną z nich, możesz przeczytać kilka stron, aby zapoznać się z pracą, dowiedzieć się więcej o historii pisania i autora. Przy składaniu zamówienia Produktów tej kategorii użytkownik może zastosować zniżkowy kod Legimi i obniżyć cenę zakupów. Ponadto książki papierowe są często sprzedawane po obniżonej cenie w ramach promocji i wyprzedaży, a część ich wartości można pokryć bonusami programu lojalnościowego.

Kup na prezent

Obraz 3 - Najlepsze oferty: Legimi Kod Rabatowy i Promocje

W specjalnej sekcji Usługi Legimi możesz wykupić subskrypcję podarunkową dla przyjaciół i bliskich. W tym celu dawca wystarczy kupić specjalny certyfikat i wysłać go do odbiorcy drogą elektroniczną. Po aktywacji vouchera na koncie osobistym otwiera się dostęp do całej biblioteki platformy na okres od 1 do 12 miesięcy. Jako dodatkowy bonus certyfikat obejmuje subskrypcję newonce.klub i Polityka. Im dłuższy okres subskrypcji, tym niższy będzie koszt każdego miesiąca korzystania z usługi.

Aktualne kody promocyjne Legimi i oferty rabatowe

Platforma zachęca użytkowników z całego świata do czytania i angażowania się w samorozwój. Aby pomóc użytkownikom zaoszczędzić pieniądze, w sklepie odbywają się ciągłe promocje. Niektóre z nich działają w sposób ciągły, a inne są ograniczone czasowo. Otrzymać zniżki Legimi przy rejestracji i inne korzyści pozwalają na takie techniki:

●     Program lojalnościowy. Przy wykupieniu abonamentu klienci co miesiąc otrzymują cashback do 10 PLN. Można go wydać na zakupy, kompensując do 50% wartości zamówienia.

Bezpłatny okres testowy. Jest to stała promocja, którą można aktywować bez korzystania z kodów Legimi. Aby wziąć w nim udział, wystarczy wybrać interesującą subskrypcję i ją wydać, po czym pierwszy tydzień korzystania z usługi będzie bezpłatny.

●     Rabat przy rocznej subskrypcji. W przypadku wykupienia nieograniczonego pakietu usług na rok każdy miesiąc użytkowania będzie kosztował 5 PLN mniej. Jeśli wybierzesz subskrypcję limitowaną, cena również zostanie obniżona.

Korzystając z kodów rabatowych Legimi wymienionych na tej stronie, możesz otrzymać ze zniżką książki papierowe, bezpłatne dni subskrypcji, dodatkowe audiobooki i inne bonusy z platformy.

Oferty świąteczne i specjalne od Legimi

Istnieje kilka specjalnych okresów, w których na platformie można wykupić subskrypcję, kupić książki lub kupon podarunkowy dla bliskich ze zniżką. Najkorzystniejsze oferty pojawiają się na cześć takich dat:

Boże Narodzenie. W tym czasie sklep oferuje zniżki na bony upominkowe i książki papierowe.

Czarny Piątek. Sprzedaż na skalę światową nie omija usługi, a kupujący mogą skorzystać z kodów promocyjnych Legimi, aby uzyskać zniżkę.

●     Narodowe Święto Niepodległości. 11 listopada w całym kraju obchodzone jest ważne święto, a na platformie Legimi odbywa się duża wyprzedaż. Szczególne miejsce zajmuje w nim twórczość historyczna.

Cyber Poniedziałek. Jedna z większych wyprzedaży w serii przedświątecznych promocji.

Nie tylko bezpośrednio w tych dniach, ale także przez jakiś czas później możesz wykupić subskrypcję i kupić książki z rabatami do 90% pierwotnej ceny.

Jak znaleźć i aktywować na stronie Legimi kody rabatowe

Na tej stronie odwiedzający mogą znaleźć wszystkie aktualne oferty rabatowe usługi. Oto promocje i zapowiedzi wyprzedaży, a także kody rabatowe Legimi Marzec 2023. W tym drugim przypadku kupony rabatowe należy dodatkowo zastosować podczas rejestracji. Będziesz musiał skopiować unikalną kombinację cyfr i liter i wskazać ją podczas tworzenia zamówienia. Aby otworzyć numer kodu promocyjnego, musisz wykonać kilka kroków:

 1. Znajdź kupon rabatowy na liście ofert, który daje zniżkę na interesującą kategorię towarów i usług.

 2. Kliknij na wybrany kod promocyjny.

 3. Poczekaj na odświeżenie strony i przejście do sklepu. Dzięki temu Legimi kod rabatowy zostanie automatycznie skopiowany do schowka w celu późniejszego wykorzystania.

Nasz portal oferuje tylko aktualne kody promocyjne usługi dostępne do użytku dzisiaj. Ta lista jest stale aktualizowana o nowe oferty, a kupony, które straciły na znaczeniu, są przenoszone do archiwum. Wśród innych promocji znajduje się wyjątkowy kupon rabatowy Legimi Marzec 2023 z rabatami do 90%, dostępny tylko dla odwiedzających portal. Aby ułatwić wyszukiwanie ofert rabatowych, możesz użyć filtrów, określając, które promocję mają być wyświetlane-wszystkie lub tylko oferty specjalne.

Jak stosować kody Legimi do zamawiania towarów i usług serwisu

Po skopiowaniu numeru kodowego Legimi i przekierowaniu na stronę serwisu użytkownik będzie musiał zastosować kupon do zakupu. Aby to zrobić, musisz wykonać kilka czynności.

 1. Przejdź do kategorii interesujących produktów i kliknij książkę, którą lubisz.

  Obraz 4 - Najlepsze oferty: Legimi Kod Rabatowy i Promocje
 1. Zapoznaj się ze szczegółowym opisem dzieła, przeczytaj fragment wprowadzający i upewnij się, że jest to odpowiednia książka. Następnie musisz przenieść produkt do koszyka, naciskając przycisk "Dodaj do koszyka".

  Obraz 5 - Najlepsze oferty: Legimi Kod Rabatowy i Promocje
 1. Kliknij ikonę kosza znajdującą się u góry ekranu.

  Obraz 6 - Najlepsze oferty: Legimi Kod Rabatowy i Promocje
 1. Rozpocznij składanie zamówienia, naciskając klawisz "Przejdź do płatności".

  Obraz 7 - Najlepsze oferty: Legimi Kod Rabatowy i Promocje
 1. Zaloguj się na stronie lub załóż konto nowego użytkownika.

 2. Podać imię i nazwisko oraz inne dane osobowe odbiorcy.

  Obraz 8 - Najlepsze oferty: Legimi Kod Rabatowy i Promocje
 1. Na etapie wprowadzania informacji o płatności wybierz element "kod rabatowy".

  Obraz 9 - Najlepsze oferty: Legimi Kod Rabatowy i Promocje
 1. W otwartym polu Wprowadź kod kuponu rabatowego Legimi i kliknij przycisk "Zastosuj".

 

Obraz 10 - Najlepsze oferty: Legimi Kod Rabatowy i Promocje

Po zastosowaniu kuponu w punkcie "Rabat" zostanie wyświetlona kwota rabatu — i będzie można dokończyć składanie zamówienia klikając przycisk "Płacę".