Co wiesz o Piotrze Dudzie?

wróć do quizu
  • ~Solidaruch
    (2012-05-14 17:01)
    Duda to komandos i bojówkarz związkowy,walczacy przy pomocy pisu,o swoje stolki dla wypasionycg i rozbrykanych,chamskich kolegów.
  • ~RODAK
    (2012-05-17 20:52)
    JAKO DZIALACZ -- Zwiazkow Zawodowych - poprawnie wykonuje dzialania - i broni narod przed -0 palantami i bandytami - z tz; WLADZY RZADU I PO- PODLOSCI =[ TO ZBRODNIARZE -
  • ~f
    (2012-09-06 17:59)
    Myślę ,że dobry facet na te czasy.
  • ~sowa
    (2012-09-06 12:18)
    Madry,dynamiczny i odważny,takich potrzebuje Polska na obecne czasy.Pozdrawiamy P.Dudę!
  • ~Krystyna
    (2012-09-08 14:34)
    Logo Solidarność powinno być zabrane tej pseudo Solodarności. I zakazane przez sąd używania go. Ta pseudo Solidarność szmaci to co kiedyś było prawdziwą SOLIDARNOSCIĄ.
  • ~rruur
    (2012-09-08 01:15)
    ciekawe czy ci chlopo robotnicy wiedza ile zarabiaja krzykacze nzywani szefami zwiazkow
    To samo jest na zachodzie, cale klany rodzinne zarabiaja straszne pieniadze siedzac na szczytach zwiazkow zawodowych
  • ~hanka
    (2012-09-07 17:12)
    na paczatek powinien przyspawac napis na stoczni,potem spojrzec na zardzewiale portowe zurawie i odsiedziec kare za samowolne niszczenie mienia
  • ~kama
    (2012-05-28 20:37)
    przystojny i to wszystko.
  • ~mocher
    (2012-05-27 21:58)
    Wiem tylko że Lech Wałęsa miał łatwiej bo wiedział czego chce i rozumiał go normalny człowiek a p. Duda ma tylko jedno hasło zresztą hasło oszołomów " złodzieje " i to jest bardzo chwytliwe tylko nie wiadomo o co chodzi. Nich p. Duda obejrzy sobie " Ranczo " to jest serial bardzo politycznie pouczający i jeżeli jakiegoś Czerepacha sobie znajdzie na doradce to może nawet prezydentem zostanie ma szansę. Tylko na zwolenników PIS niech nie liczy bo ich szew i bez Czerepacha dobrze sobie radzi bo sam jest jak Czerepach.
  • ~Steef
    (2012-05-26 13:04)
    Nie znam go aż tak dobrze jak np. Wałęsę, ale uważam, że Solidarność już nie jest ta sama co kiedyś. W obliczu ogólnego zła, jakie wyrządza Donald wraz ze swoją bandą robi zbyt mało dla dobra społeczeństwa.
  • ~J.K.
    (2012-05-20 16:45)
    Dlaczego Solidarność blokowała sejm tylko do czasu zakończenia obrad?
    Panie Przewodniczący staje się Pan żałosny.
  • ~STAN
    (2012-05-18 13:38)
    TO PORZĄDNY CZŁOWIEK DOBRY SZEF SOLIDARNOSCI ...,
  • ~DONEK
    (2012-05-18 13:39)
    CZYTAM ZĘ DUŻO MENDD WYPISUJE O PANU DUDZIE . CIEKAWE ILE IM PŁACA ?...
  • ~F
    (2012-05-18 11:52)
    Przy niektórych lodziarzach POlitykach to ANIOŁ
  • ~Rysiek
    (2012-05-17 19:45)
    temu to sie czasy pomylily!!! nierobolom to w demokracji dobrze.
  • ~vp
    (2012-05-15 11:34)
    Dziennikarze znależli sobie następnego bohatera i kreują ,bo o czym tu pisać gdy wiedza i umiejętności są bardzo ale to bardzo ograniczone. Nie jest ci on trybunem ludowym,udowadnia ,że jest prosakiem ,któremu śni się kariera pierwszych prawdziwych działaczy związkowych,ale to nie ten rozmiar.
  • ~Zosia
    (2012-05-17 19:43)
    nierobol !!! I ANTY PATRYJOTA!!!
  • ~r46
    (2012-05-17 18:56)
    Świerza krew.Bardzo kompetentny.Nadaje się na premiera.
  • ~obiektywny gniadek
    (2012-05-17 13:52)
    Już się chyba zaraził "opryszczką śniadkową". Tylko patrzeć jak pisiorą wejdzie
    w tyłek.A zaczynał całkiem nieżle.
  • ~observer
    (2012-05-17 09:28)
    Bolek II, chłopiec na posyłki Buzka i Schetyny , aktywny sympatyk P O. Kreowany przez salon, pupil Gazety Wyborczej.

Może zainteresować Cię też: