150 milionów rocznie, by tylko dzieci piły mleko
25 maja 2013150 milionów złotych przeznaczanych jest każdego roku na program „Szklanka mleka” służący zachęcaniu dzieci i młodzieży do spożywania mleka i przetworów mlecznych. Korzysta z niego blisko dwa i pół miliona dzieci w 14 tysiącach 500 placówkach oświatowych. To blisko czterdzieści procent wszystkich uprawnionych - powiedziała Informacyjnej Agencji Radiowej Maria Pawłowska, dyrektor Biura Wspierania Konsumpcji Agencji Rynku Rolnego.