• Jarosław Kuźniar w programie Kuby Wojewódzkiego
  Jarosław Kuźniar by gościem ostatniego odcinka programu Kuby Wojewódzkiego. Gospodarz zapowiedział go jako "najbardziej znienawidzonego człowieka w Polsce". W rozmowie Kuźniar odniósł się do afery z Walmartem, powiedział co sądzi o nowym prezydencie i zdradził, czy ucieszyło go odejście Kamila Durczoka z "Faktów".
 • Kuba Wojewódzki, Natalia Siwiec, Paweł Kukiz
  Kandydaci startujący w wyborach prezydenckich mają coraz mniej czasu na przekonanie do siebie wyborców, dlatego prześcigają się w pomysłach na autopromocję. Paweł Kukiz postawił na show Kuby Wojewódzkiego.
 • Monika Jaruzelska w programie Kuby Wojewódzkiego
  Już w najbliższym programie Kuby Wojewódzkiego, jednym z gości przepytywanych przez kontrowersyjnego gospodarza, będzie Monika Jaruzelska. Wizyta córki generała Wojciecha Jaruzelskiego, nie obyła się bez małego spięcia.
 • Trybson i Eliza u Kuby Wojewódzkiego
  Kuba Wojewódzki na Facebooku zapowiedział kolejnych gości swojego programu. Będą nimi Eliza i Trybson, uczestnicy kontrowersyjnego show stacji MTV "Ekipa z Warszawy". Internauci nie kryją swojego oburzenia.
 • W programie Kuby Wojewódzkiego pojawiła się już większość polskich gwiazd i celebrytów. Gośćmi jego show byli także politycy, sportowcy i dziennikarze. Jedna postać jednak odmówiła pojawienia się w studio. Był to ojciec Tadeusz Rydzyk.
 • Doda w 200. odcinku "Kuby Wojewódzkiego"
  Po ich ostatnim spotkaniu na wizji wydawało się, do kolejnego na pewno nie dojdzie. A jednak Doda i Kuba Wojewódzki ponownie zasiądą na skórzanych kanapach w programie showmana. Kontrowersyjna piosenkarka będzie gwiazdą jubileuszowego, 200. odcinka show.
 • Dziś wieczorem wielbiciele Kuby Wojewódzkiego spotkają się ze swoim ulubieńcem po raz ostatni w tym roku. Stacja TVN wyemituje finałowy odcinek obecnego sezonu programu. Gośćmi, którzy jako ostatni zasiądą w tym roku na skórzanej kanapie, będą wokalistka Katarzyna Nosowska i juror programu "MasteChef" Michel Moran.
 • W dzisiejszym odcinku programu "Kuba Wojewódzki" gośćmi będą reżyser Jan Jakub Kolski i raper Pezet. Jak czytamy w zapowiedzi odcinka, gospodarz porozmawia z nimi o pieniądzach i o seksie.
 • Robert Biedroń i Piotr Rogucki u Kuby Wojewódzkiego
  W dzisiejszym odcinku programu Kuba Wojewódzki pojawią się znany polityk i ceniony muzyk. Czy Robert Biedroń i Piotr Rogucki poradzą sobie z niewygodnymi pytaniami prowadzącego?
 • Jacek Koman i Jakub Błaszczykowski u Kuby Wojewódzkiego
  W dzisiejszym programie Kuby Wojewódzkiego gośćmi będą Polacy, którzy robią karierę za granicą. Jakub Błaszczykowski w niemieckim klubie Borussia Dortmund, a Jacek Koman w australijskim kinie. Jak poradzą sobie z pytaniami Kuby?